❮   blog
Strona główna

bitomaty oferują też usdt (tether)

Bitomaty w Warszawie (oraz ogólnie w Polsce) oferują nie tylko bitcoin, lecz także wiele innych kryptowalut. Postanowiliśmy wziąć pod lupę jedną z nich - USDT.

Czym jest Tether (USDT)

Tether (USDT) to stablecoin, który jest rodzajem kryptowaluty, która aktywnie działa na rzecz utrzymania stabilnej wyceny poprzez mechanizmy rynkowe. Jest używany przez inwestorów, którzy chcą zabezpieczyć się przed zmiennością swoich inwestycji w kryptowaluty, jednocześnie zachowując wartość na rynku walut wirtualnych, gotową do użycia bez kłopotów. 

Bitomaty oferują sprzedaż USDT na gotówkę, często bez prowizji (podczas promocji).

Tether to moneta typu stablecoin zabezpieczona walutą fiducjarną, taką jak USD, CAD, AUD, a nawet jen (JPY). Tether został stworzony, aby wypełnić luki między walutami fiducjarnymi a aktywami blockchain, oferując jednocześnie przejrzystość, stabilność i niskie opłaty dla użytkowników USDT.

Tether jest powiązany z dolarem amerykańskim 

Tether jest powiązany z dolarem amerykańskim w stosunku 1:1. Tether Ltd. nie gwarantuje żadnego prawa do wykupu lub wymiany Tethera na USD. USDT nie można wymienić bezpośrednio na USD za pośrednictwem firmy Tether, ale można dokonać wymiany np. za pomocą stacjonarnych urządzeń jakimi są bitomaty. 

Czym jest bitomat?

Bitomat to urządzenie, które umożliwia dokonanie wymiany kryptowalut na gotówkę. Bitomat działa również na odwrót, czyli wymienia gotówkę na cyfrowe aktywa. Urządzenia te w działaniu przypominają tradycyjne bankomaty. Jak działa bitomat? Bitomat pozwala na inwestowanie w kryptowaluty i czerpania zysków z tego powodu. 

Na jakiej zasadzie działa Tether?

Każdy wyemitowany Tether (USDT) jest zabezpieczony aktywami o wartości jednego dolara amerykańskiego. All Tether był początkowo wydawany na łańcuchu blokowym Bitcoin za pośrednictwem protokołu Omni Layer, ale teraz może być wydawany na dowolnym łańcuchu, który obecnie obsługuje Tether. 

Po wprowadzeniu Tethera do bitomatów, wielu zaczęło przerzucać gotówkę na niego w bitomatach zamiast bezpośrednio na Bitcoin. To pozwoliło im na większą swobodę, ponieważ od teraz mieli więcej przestrzeni, aby "czekać na właściwy moment". To niechybnie przełożyło się na kurs BTC (aczkolwiek nieznacznie).

Po wydaniu tethera (pojedynczej jednostki USDT) można go używać tak samo, jak każdej innej waluty lub tokena w łańcuchu, w którym został wyemitowany. Tether obsługuje obecnie blockchainy Bitcoin, Ethereum, EOS, Tron, Algorand i OMG Network. Tether używa Proof Of Reserves, co oznacza, że ​​w dowolnym momencie ich rezerwy będą równe lub większe niż liczba Tetherów w obiegu. Można to zweryfikować za pośrednictwem ich strony internetowej.

Teraz czas przyjrzeć się jednemu z bitomatów, który akceptuje sprzedaż i zakup USDT za gotówkę.

Bitomat Włocławek - wszystkie informacje

  • Godziny otwarcia

Bitomat we Włocławku jest czynny całodobowo przez siedem dni w tygodniu, co oznacza, że możesz skorzystać z niego w najbardziej pasującym Ci terminie.

  • Lokalizacja

Bitomat Włocławek jest zlokalizowany na ulicy 3 Maja 13. Dokładny adres to 3 Maja 13, 87-800 Włocławek.

  • Kontakt

Jeśli wystąpiłby problem z urządzeniem lub nie mógłbyś znaleźć bitomatu, skontaktuj się z działem support. Konsultanci są dostępni przez cały tydzień (również w niedziele) od 8:00 do 22:00. Numer kontaktowy do działu support to: +48 728 008 004

Bitomat Włocławek - jaka jest prowizja?

Bitomat Włocławek zarówno tak jak inne bitomaty tego operatora w Polsce mają jedną z najbardziej atrakcyjnych prowizji. Dzięki licznym promocjom, prowizja sięga nawet 2% względem giełd. Jeśli jesteś zainteresowany aktualnymi kursami, odwiedź stronę Shitcoins.club.

Dlaczego Tether jest wyjątkową i bezpieczną kryptowlautą?

Tether (USDT) jako kryptowaluta jest używany od lat i posiada legitymację z którą niewiele projektów może się równać. Jest powszechnie uznaną kryptowalutą przez wielu dostawców. 

Tether posiada duże rezerwy

Dzięki dużym rezerwom Tether nie jest narażony na ryzyko rynkowe, takie jak wydarzenia Black Swan. USDT cieszy się również tymi samymi luksusami, co inne tokeny kryptowalut w sieci, handel peer-to-peer oraz bezpieczeństwo PoW lub PoS, co czyni go pożądanym zabezpieczeniem zarówno dla handlowców, jak i użytkowników.

Obecnie token USDT jest oparty o działanie kilku sieci kryptowalut: Bitcoin, Ethereum, EOS, Tron, Algorand i OMG Network. Ponieważ inteligentne kontrakty i tokeny są hostowane w tych sieciach blockchain, podstawowe bezpieczeństwo jest również obsługiwane przez węzły i górników, którzy zapewniają bezpieczeństwo tych sieci za pomocą Proof-of-Work lub Proof-of-Stake. Platformy te przeprowadzają regularne audyty, aby upewnić się, że kod jest aktualny, bezpieczny i zgodny z obecnymi ramami, a Tether zapewnia również zgodność USDT z każdą siecią.

Bitomaty w Kujawsko - Pomorskim - Lista

W województwie Kujawsko - Pomorskim znajdziemy 3 bitomaty. Przygotowaliśmy kompletną listę bitomatów wraz z przydatnymi informacjami:

  • Bitomat Toruń na ulicy Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 6 

Godziny otwarcia: 24/7

Lokalizacja: Bitomat jest zlokalizowany na ulicy Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, nieopodal restauracji Loft79.

  • Bitomat Włocławek na ulicy 3 Maja 13

Godziny otwarcia: 24/7

Lokalizacja: Lokal z urządzeniem jest zlokalizowany na ulicy 3 Maja 13, w pobliżu kawiarni Śródmieście Cafe oraz księgarni Żak.

  • Bitomat Bydgoszcz w Galerii Zielone Arkady na ulicy  Wojska Polskiego 1

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00. W każdą niedzielę urządzenie jest dostępne od 9:00 do 20:00. 

Lokalizacja:   Bitomat znajduję się na ulicy Wojska Polskiego 1 w galerii handlowej Zielone Arkady, nieopodal sklepu C&A. 

Jak zacząć inwestować w kryptowaluty?

Jedną z najlepszych i sprawdzonych metod inwestycji w kryptowaluty jest wybór bitomatu. Jak już wcześniej wspominaliśmy jego największymi zaletami jest bezpieczeństwo, przejrzystość oraz intuicyjne działanie. Bankomaty kryptowalut są coraz częściej wybieranym środkiem inwestycji w internetowe aktywa. Wszystko to skutkuje tym, że bitomaty są jednym z najlepszych wyborów, aby zacząć inwestować w kryptowaluty w tym w Tether.  

Jak kupić USDT w Polsce?

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę w świecie kryptowalut i bezpiecznie zainwestować swoje środki, wybierz bitomat. Lista dostępnych urządzeń w Kujawsko - Pomorskim znajduje się powyżej. Bankomaty kryptowalt znajdziemy nie tylko we Włocławku, Bydgoszczy czy Toruniu, lecz także w wielu innych miastach i miasteczkach w Polsce. 

Aby kupić USDT udaj się do bitomatu w Twojej okolicy - Lista dostępnych bitomatów w Polsce znajduje się na tej stronie.  

Jak działa bitomat? 

Bankomaty kryptowalut zostały zaprogramowane tak, aby korzystanie z nich było proste, szybkie i intuicyjne. Najważniejsze jest aby wydrukować kod QR z adresem, lub po prostu go zeskanować, następnie przesłać walutę wirtualną na dany adres, potwierdzić transakcje i odebrać gotówkę. Proces ten  jest bardzo przejrzysty, dzięki czemu jednorazowo i natychmiast wypłacisz kwotę o wartości kilku tysięcy złotych.

Wszystkie kryptowaluty dostępne w bitomacie Włocławek

Za pośrednictwem bitomatu dokonasz transakcji z użyciem takich kryptowalut jak bitcoin (BTC), ethereum (ETH), litecoin (LTC) oraz tether (USDT).  

Lionel Messi interesuje cię Bitcoinem?

Możliwe, że Lionel Messi inwestuje w krypto.

Czy wiesz, że supergwiazda futbolu Lionel Messi został globalnym ambasadorem jednej z marek związanych z krypto. Chcesz dowiedzieć się więcej o związkach gwiazd z krypto? Zajrzyj do tekstu Influencerzy w kryptowalutach. Znajdziesz tam nawet Lewandowskiego i Kubę Wojewódzkiego.

About the Author

Andrzej Kotnicki

Pasjonat Bitcoin, użytkownik bitomatów. Interesuje się bezpieczeństwem w sieci. Wierzy, że do kont celebrytów trzeba podchodzić z dystansem.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa