❮   wszystkie bitomaty
Strona główna

bitomat w warszawie w markach m1

Szukasz bankomatu BTC w Warszawie? Jeśli mieszkasz w podwarszawskich Markach, możesz szybko skorzystać z pobliskiego urządzenia. To bitomaty galerii handlowej Marki M1. Zobacz, jak łatwo tam dotrzeć.

Na bitomaty-warszawa.pl pomożemy ci dotrzeć na miejsce. Dowiedz się wszystkiego o tym jak używać urządzeń. Użyj formularza aby zadać pytanie, a dodamy odpowiedź na stronę.

Miniaturka bitomatu w Markach w WawieMiniaturka, bitomat w Marki m1Miniaturka bitomatu obok SephoraMiniaturka automatu do bitcoin w Warszawie z lewej stronyWejście do galerii M1, które prowadzi do bitomatu
Te miniaturki zdjęć bitomatu w Markach pomogą Ci go zlokalizować. Ostatni to wejście do galerii M1.

Jak znaleźć bitomat w Warszawie?

Jeśli chcesz poznać atrakcyjne lokalizacje naszych bankomatów dla kryptowalut, pomoże Ci mapa bitomatów. Dzięki niej łatwo sprawdzisz położenie każdego z urządzeń firmowanych przez Shitcoins.club. Czytelne opisy połączono tam z informacjami o środkach dostępnych do natychmiastowej wypłaty. Zamieszczono też wiele praktycznych wskazówek dla użytkowników. Jedną z nich jest fakt, że bitomat w Markach M1 w Warszawie znajdziesz wchodząc do galerii głównym wejściem, następnie natychmiast skręcając w prawo i idąc prosto. To wszystko.

Pasaż galerii M1, mijając bitomat po prawej, dojdziemy do wejścia do galerii Marki
Idąc w kierunku w którym zostało zrobione to zdjęcie dojdziesz do głównego wejścia do M1. Zobaczysz je po prawej.

Bitomat Warszawa Marki M1

Oryginalny bitomat Shitcoins znalazł się w galerii handlowej Marki M1, przy ul. Piłsudskiego 1. Wystarczy, że po wejściu do centrum skierujesz się na poziom 0. Właśnie tam znajdziesz nasz bankomat, ustawiony pomiędzy sklepem firmowym Sephora a pawilonem do wynajęcia. Zobacz szczegółową mapę poziomu 0, żeby dotrzeć do bitomatu bez najmniejszego trudu.

Automat do bitcoin pozwala kupić bitcoin i sprzedać bitcoin na miejscu
Sklep po lewej od bitomatu na zdjęciu to Sephora. Znajdź Sephora, a znajdziesz i bitomat w Marki M1.

Ponieważ urządzenie jest świetnie oznakowane, zauważysz je z daleka. Charakterystyczna podświetlana obudowa przyciąga wzrok. Z pewnością nie przeoczysz naszego bitomatu! 

Jak dojechać do galerii Marki M1?

Galeria M1 to doceniany obiekt, który powstał w bardzo dogodnej lokalizacji, przy ul. Józefa Piłsudskiego 1. Możesz do niej dojechać samochodem lub komunikacją miejską.Warszawskie linie autobusowe, które docierają do centrum handlowego to:

 • 112 (Połczyńska - M1)
 • 190 (Górczewska - M1)
 • Ząbki 1, 2 i 3 (lokalne linie podmiejskie)
 • L-43 i L-45 z Radzymina i Zielonki

Z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że bitomat Warszawa Marki M1 jest do Twojej dyspozycji w dogodnych godzinach. Możesz dokonywać transakcji w czasie, w którym galeria jest otwarta:

 • Od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00
 • We wszystkie niedziele handlowe od 10:00 do     20:00
Automat do kryptowalut z bliska
Bitomat wyświetla obecne kursy sprzedaży i kupna na swoim boku. Uwzględnia też promocje.

Bitomat Marki M1 na Google Maps

Czy może być jeszcze łatwiej? Oczywiście! Skorzystaj z wygodnych wskazówek dojazdu, zapewnianych przez popularne Google Maps. Kliknij na Wyślij Lokalizację na Telefon, żeby szybko i bezpiecznie przesłać mapę na swój telefon

Galeria Marki M1 wewnątrz, zdjęcie pokazuje lokację urządzenia oferującego zakup i sprzedaż Litecoin, Ethereum i BTC
Bitomat znajduje się obok sklepu Sephora. Trudno go przeoczyć.

Jeżeli planujesz dojechać do centrum M1 samochodem, możesz wykorzystać praktyczną i niezawodną mapę od Google. Wskazówki lokalizacyjne przygotowaliśmy dla Ciebie pod tym linkiem

Pamiętaj o zostawieniu opinii

Skorzystałeś z naszego bitomatu BTC w centrum handlowym Marki M1? Fajnie, że jesteś z nami i handlujesz kryptowalutami. Pamiętaj, że twoja opinia jest dla nas bardzo cenna.Możesz napisać kilka miłych słów o bitomacie i zamieścić opinię na Google Maps. W ten sposób pomożesz innym miłośnikom walut cyfrowych!

Jak korzystać zbitomatu Warszawa Marki M1?

Korzystanie z bitomatu Shitcoins jest naprawdę proste. Na naszej stronie możesz przeczytać więcej o tym jak działa bitomat. Co więcej, nagraliśmy krótki film instruktażowy, który wprowadzi Cię do niezwykłego świata bankomatów BTC. 

Każdy z naszych bitomatów pozwala na bezpieczny stacjonarny zakup lub sprzedaż kryptowalut Bitcoin [BTC], Litecoin [LTC], Ethereum [ETH]. Coraz więcej osób korzysta z tego praktycznego rozwiązania. Dołącz do nich jeszcze dziś! Zobacz, jak w 4 prostych krokach korzystać z bitomatu w podwarszawskiej galerii Marki M1.

Chcesz kupić BTC?

 • Kliknij na ekranie buy/kup i w akceptor wsuń odliczoną kwotę w banknotach. Bitomat przyjmuje banknoty 500 zł. Akceptor jest wyraźnie oznaczony, ale możesz też zobaczyć go na filmiku instruktażowym Jak kupować Bitcoin w bitomacie w Warszawie.
 • Podaj adres swojego portfela BTC. Możesz go wpisać lub po prostu wygodnie zeskanować kod QR.
 • Potwierdź dane na ekranie, między innymi fee dla tej transakcji. Fee jest zmienne w tym sensie, że czasem promocje umożliwiają zakup po promocyjnych cenach.
 • Gotowe! Kryptowaluta bezpiecznie trafiła na wskazany przez Ciebie portfel.

Chcesz sprzedać BTC?

 • Kliknij na ekranie sell/sprzedaż, aby wydrukować kod QR. Jeśli nie chcesz drukować, możesz zeskanować kod QR bezpośrednio z ekranu.
 • Prześlij BTC na portfel wskazany na wydruku lub na ekranie.
 • Poczekaj, aż transakcja zostanie potwierdzona w bloku.
 • Gotowe! Po chwili możesz znów zeskanować lub wpisać kod transakcji, aby odebrać gotówkę.

Czy bitomat jest bezpieczny?

Wszystkie bitomaty Shitcoins.club są w 100% bezpieczne. Działamy zgodnie z najlepszymi międzynarodowymi praktykami KYC (Know-Your-Customer) i mamy procedury, które przeciwdziałają praniu brudnych pieniędzy. Rejestrujemy i weryfikujemy każdą transakcję pojedynczą o wartości powyżej €1.000 oraz transakcje powiązane na łączną sumę €15.000. W takich przypadkach poprosimy Cię o zeskanowanie dokumentu tożsamości. Jeśli prawo w Polsce odnośnie tzw. KYC/AML zmieni się, procedura weryfikacji zostanie natychmiast zniesiona. Jeśli wciąż nie wiesz co to jest KYC w bitomatach, zajrzyjmy do definicji z Wikipedii:

KYC to procedura należytej staranności oraz regulacja bankowa, którą muszą przeprowadzać instytucje finansowe oraz inne prawnie określone podmioty do zidentyfikowania swoich klientów i uzyskania pewnych, odpowiednich oraz trafnych informacji wymaganych do prowadzenia interesów ze stroną zainteresowaną.

Bitomat nie działa - co dalej?

Bitomat w galerii Marki M1 nie działa? Uległ awarii lub skończyła się gotówka? Wypróbuj jeden z pobliskich bankomatów BTC Shitcoins. W Warszawie znajdziesz jeszcze 3 takie nowoczesne urządzenia:

 • Bitomat w Galerii Grochów (ul. KobieLska 23, Warszawa). Z centrum M1 dojedziesz tam w 30 minut.
 • Bitomat w budynku Europlex (ul. Puławska 17, Warszawa). Dostaniesz się tam autem w 35 minut.
 • Bitomat w podziemiu WGE (al. Niepodległości 208, Warszawa). Z Galerii Marki dojedziesz tam w 40 minut.

Ile pieniędzy ma bitomat?

Każdy z naszych bitomatów dysponuje sporym zapasem gotówki. Dbamy o to, żeby regularnie ją uzupełniać. Planujesz wybrać się do Galerii Marki M1, żeby sprzedać BTC, ale nie wiesz czy urządzenie ma odpowiednią ilość pieniędzy?

Możesz wcześniej sprawdzić, ile pieniędzy ma każdy z bankomatów od Shitcoins. Na naszej stronie internetowej uruchomiliśmy intuicyjną wyszukiwarkę. Nazywamy ją mapą bitomatów. Sprawdzisz tam, ile środków aktualnie znajduje się w wybranym przez Ciebie urządzeniu.

Dołącz do nas na social media

Lubisz być na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut i bitomatów? Jeśli tak, dołącz do nas w social mediach. Jesteśmy obecni na wielu platformach w sieci i często publikujemy różne ciekawostki ze świata walut cyfrowych. Wykorzystujemy do tego między innymi bezpieczny i szybki Telegram. Zdarza się nawet, że na Telegramie użytkownicy pokazują sobie nawzajem zdjęcia ułatwiające lokalizacje automatów do Bitcoin. Często samo wejście do obiektu wystarcza.

Główne wejście do galerii M1 Marki
Wejdź do galerii M1 tym wejściem i zaraz skręć w lewo. Idąc prosto, bitomat miniesz po lewej.

Na naszych kanałach znajdziesz informacje o organizowanych przez Shitcoins konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Zamieszczone tam poradniki pozwolą Ci odkryć pełen potencjał kryptowalut. 

Nasza społeczność

Dla nas, najcenniejsza jest społeczność, którą tworzą followersi obecni na naszych kanałach społecznościowych. Dołącz do miłośników kryptowalut i dziel się swoimi doświadczeniami. Pisz i rozmawiaj z innymi użytkownikami bitomatów, zdobywaj wiedzę i pomnażaj zyski. Czekamy też na Twoje propozycje nowych lokalizacji, w których możemy zainstalować nasz bitomat.

Korzystaj z bitomatów każdego dnia!

Bitomaty Shitcoins w Warszawie są dostępne na wyciągnięcie ręki! To nowoczesny i w 100% bezpieczny sposób na kupno i sprzedaż walut cyfrowych. Odwiedź bankomat BTC Marki M1 i śledź nas w social mediach. Mamy nadzieję, że kryptowaluty okażą się dla Ciebie wspaniałą przygodą!

About the Author

Andrzej Kotnicki

Pasjonat Bitcoin, użytkownik bitomatów z Warszawy. Wierzy, że blockchain znajdzie zastosowanie również w medycynie.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły o Bitomat Bitcoin ATM 🚀 Shitcoins.club

Miniaturka bitomatu w galerii Grochów

bitomat w europlex

automat do bitcoin w europlexie na puławskiej 17, 02-515 w warszawie

Automat umożliwiajacy kupić bitcoin na ul. Niepodległości w stolicy Polski

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Miniaturka automato do btc na piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa