❮   wszystkie bitomaty
Strona główna

o automacie do bitcoin w warszawie w podziemiu giełdy elektronicznej

Szukasz automatu do bitcoin w Warszawie na Niepodległości? Chcesz ominąć pułapki typowe dla początkujących inwestorów? Dobrze się składa. Urządzenie znajduje się przy 3 wejściach do podziemnej giełdy elektronicznej. Zdjęcia i mapki pomogą Ci go zlokalizować.

Na bitomaty-warszawa.pl pomożemy ci dotrzeć do tego miejsca. Dowiedz się wszystkiego o tym jak używać urządzeń tego typu w stolicy. Użyj formularza aby zadać pytanie, a dodamy odpowiedź na stronę.

Wejście do podziemia Giełdy Elektronicznej gdzie jest bitomatMiniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy ElektronicznejMiniaturka pokazująca lokal z bitomatem w podziemiuMiniaturka pokazuje wejście do bitomatu na Niepodległości w WarszawieAutomat umożliwiajacy kupić bitcoin na ul. Niepodległości w stolicy Polski
Te zdjęcia bitomatu w Markach pomogą Ci go zlokalizować. Pierwsze to schody, którymi musisz zejść.

Całodobowy automat do bitcoin w podziemiu WGE w Warszawie

Teraz nowoczesny bitomat Shitcoins.club znajdziesz w miejscu dobrze znanym wszystkim miłośnikom komputerów i elektroniki. To urządzenie zainstalowaliśmy w podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej przy alei Niepodległości 208

Wszyscy mieszkańcy Śródmieścia dobrze znają tę lokalizację. Pomożemy Ci znaleźć nasz bankomat BTC, żebyś mógł szybko sprzedawać i kupować kryptowaluty. Zobacz, jak dogodne jest położenie urządzenia Shitcoins na mapie bitcoin atm.

Lokal z bitomatem w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej
Bitomat jest usytuowany zaraz przy zejściu schodami do podziemnej Warszawskiej Giełdy Elektronicznej.

Jak znajdę bitomat dla mojej lokalizacji?

Postaraliśmy się, żeby bitomaty Shitcoins były dostępne w dogodnych lokalizacjach. Czy chcesz zobaczysz wszystkie urządzenia w stolicy lub innych dużych miastach Polski?Jeśli tak, bezcenną pomocą będzie nasza strona internetowa i zamieszczona na niej mapa bitomatów. To najszybszy sposób na odnalezienie bankomatu BTC najbliższego Twojej lokalizacji.

Dodaliśmy tam nie tylko informacje o dostępnych środkach, ale też detale położenia każdego z punktów. Zauważ na załączonej mapce na przykład, że bitomat w podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej znajduje się przy zejściu numer 3 - próbując zejść schodami numer 1, nie znajdziesz bitomatu. Schodząc zejściem numer 2 na mapce znajdziesz bitomat, aczkolwiek będziesz musiał przejść wzdłuż całej giełdy. to nie wszystko. Dodaliśmy wiele istotnych szczegółów, między innymi informacje o dostępnych środkach do wypłaty.

Mapka pokazująca różne wejścia prowadzące do bitomatu w Alejach Niepodległości oraz prawidlowe zejście do bitomatu.
Ten bitomat jest zaraz przy zejściu do giełdy, ale pamiętaj, że chodzi o zejście zaznaczone numerem 3 na tej mapce.

Dla mieszkańców warszawskiego Śródmieścia najlepszym wyborem okaże się bitomat w podziemiu WGE przy alei Niepodległości 208. Zobacz, z jaką łatwością możesz dotrzeć w to miejsce. Przygotowaliśmy poniżej wiele praktycznych wskazówek.

Bitomat Shitcoins w podziemiu WGE

Warszawska Giełda Elektroniczna to doskonałe miejsce na bitomat. Każdego dnia przewija się tam całe mnóstwo osób zainteresowanych komputerami, elektroniką i najnowszą technologią. Firmowany przez Shitcoins.club oryginalny bitomat stanął w podziemiu WGE, na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Wawelskiej. Jeśli chcesz z niego skorzystać, udaj się do wejścia po przekątnej od Biblioteki Narodowej.

Widok lokalu bitomatu ze schodów
Jak widzisz na zdjęciu, zejście z napisem "bus Ochhota, ul. Wawelska ->" to znak, że jesteś na dobrej drodze do tego automatu do bitcoin.

Nigdy nie byłeś w podziemiu WGE lub nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz? Przygotowaliśmy świetną pomoc - mapę całego poziomu, na której wyraźnie zaznaczono bitomat Shitcoins oraz jego zdjęcia. Dzięki temu trafisz bez trudu!

Mapa Google pokazująca gdzie jest bitomat w Warszawie
Dokładna lokalizacja bitomatu na Niepodległości/aleji Armii Ludowej.

Na pewno nie przeoczysz urządzenia! Umieszczono je w specjalnym boksie. Jego szyby oklejono ciemną folią z symbolami BTC oraz innych kryptowalut. Samo urządzenie dla bezpieczeństwa użytkowników zostało okratowane. Wyglądem do złudzenia przypomina znany nam wszystkim znaczek Bitcoina. Dzięki temu bitomat Shicoins.club poznasz z daleka.

Wyraźne zdjęcie pokazujące wejście do lokalu z bitomatem w Warszawie w WGE
Wewnątrz pomieszczenia z bitomatem znajdują się tablice informacyjne z mailem i telefonem do działu wsparcia.

Jak dojadę do bitomatu w podziemiu WGE?

Chciałbyś szybko dojechać do budynku Warszawskiej Giełdy Elektronicznej komunikacją miejską? To bardzo proste! Ponieważ w obszarze WGE znajduje się ponad 30 sklepów z komputerami i elektroniką, wiele osób tam pracuje i dojeżdża każdego dnia. Dlatego miejsce znajduje się na skrzyżowaniu wielu węzłów komunikacyjnych Warszawy.

Do linii transportu miejskiego, które dojeżdżają do WGE, należą:

  • Autobusy linii 143, 174, 188     oraz 523
  • Metro M1
  • Linie tramwajowe 17, 33 i 43

Pamiętaj, że bitomat Shitcoins znajduje się w podziemiu WGE, na skrzyżowaniu ulicy Wawelskiej i Alei Niepodległości. Nie zobaczysz go więc na powierzchni ulicy. Jeśli chcesz bezbłędnie go odnaleźć, skorzystaj z wejścia po przekątnej od strony Biblioteki Narodowej.

Po lewej bitomat oferujący sprzedaż Bitcoin, a po prawej zejście do przystanku
Możesz dostać się do bitomatu mijając przystanek i wchodząc po schodach. Wtedy wejdziesz przez drzwi, które na tym zdjęciu są po prawej.

Z naszego bankomatu BTC możesz korzystać zawsze, gdy tego potrzebujesz. Podziemie WGE jest dostępne w trybie 24/7. Stacjonarna sprzedaż i kupno kryptowalut jest dostępna przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Nawet jeśli wypadnie niedziela niehandlowa, nie przekreśla ona Twoich możliwości w świecie BTC.

 

Mapa pokazująca 4 zejścia schodami do bitomatu w Warszawie
Widzisz 4 zejścia schodami na tej mapce? Do bitomatu zejdziesz jednym z nich.

Bitomat Warszawa WGE znajdziesz na Google Maps

Możesz skorzystać z wygodnych wskazówek dla ruchu pieszego, żeby precyzyjnie dotrzeć do celu.Przygotowaliśmy dla Ciebie dokładną pinezkę z map Google, dzięki której szybko zaimportujesz mapę do swojego smartfona. Kliknij w powyższy link, a wszystkie instrukcje od razu pojawią się na Twoim urządzeniu.

Mapy Google mogą pomóc także wtedy, gdy w pobliże bitomatu w podziemiu WGE chcesz dostać się samochodem - po prostu kliknij w te wskazówki dojazdu. Niedaleko jest parking, na którym możesz bezpiecznie zostawić auto i zająć się tym, na co czekasz - handlem cyfrowymi walutami.

Bitomat po prawej zaraz po wejściu schodami do Warszawskiej Giełdy Elektronicznej w Warszawie od strony przystanku
Bitomat na Niepodległości jest zaraz przy 3 wejściach do Giełdy Elektronicznej.

About the Author

Andrzej Kotnicki

Pasjonat Bitcoin, użytkownik bitomatów.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły o bankomatach do krypto

Wejście do galerii M1, które prowadzi do bitomatu

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Automat umożliwiajacy kupić bitcoin na ul. Niepodległości w stolicy Polski

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa