❮   wszystkie bitomaty
Strona główna

Gdzie kupić Bitcoina w Warszawie?

Dowiedz się wszystkiego o tym jak i gdzie wypłacić kryptowaluty w automatach do Bitcoin w Polsce - konkretniej, to w Warszawie.

Miniaturka bitomatu w EuroplexMiniaturka bitomatu na PuławskiejMiniaturka wejścia i drzwi od bitomatuAutomat umożliwiajacy kupić bitcoin na ul. Niepodległości w stolicy PolskiMiniaturka bitomatu obok Sephora
Bitomaty to jedno z miejsc, gdzie możesz kupić i sprzedać BTC.

Gdzie kupić Bitcoina w Warszawie?

Szybki i bezpieczny zakup Bitcoina zapewnia sieć bitomatów Bitcoin ATM, obsługiwana przez operatora Shitcoins.club. Każda transakcja spełnia najwyższe standardy w zakresie cyfrowego bezpieczeństwa. Wykorzystując bitomaty, zakup BTC jest błyskawiczny, a cały proces trwa maksymalnie kilka minut. Dzięki sieci bankomatów Shitcoins w Warszawie, masz gdzie kupić Bitcoin za PLN.

Gdzie kupić Bitcoin w Warszawie - mapa

Gdzie kupić BTC? Najlepsze miejsca w Warszawie

Szukasz miejsca, gdzie kupić Bitcoin w Polsce? Bezpieczne i błyskawiczne transakcje zapewniają 4 profesjonalne bitomaty zlokalizowane w Warszawie. Eksperci Shitcoins.club zadbali o to, żeby znalazły się w dogodnych miejscach. Zobacz, jak łatwo możesz znaleźć odpowiedni punkt i dyskretnie kupić BTC za gotówkę.

Bitomaty oferujące promocje na prowizje w Warszawie. Ten najbardziej wysunięty na północ znajduje się w  galerii M1.

Bitomat Europlex

Gdzie kupić Bitcoina na Mokotowie? Błyskawiczną transakcję przeprowadzisz dzięki Bitcoin ATM Shitcoins.club w budynku Europlex (Puławska 17, 02-515 Warszawa). Skorzystaj ze wskazówek map Google, żeby szybko znaleźć się przy Europlex. Wejdź głównym wejściem, a bitomat znajdziesz za recepcją w korytarzu na prawo. Urządzenie jest dostępne nawet w niedziele niehandlowe.

Bitomat Galeria Grochów

Gdzie kupić BTC w dzielnicy Praga-Południe? Bitcoina za gotówkę kupisz w Bitcoin ATM Shitcoins.club, który znajduje się w Galerii Grochów (Kobielska 23, 04-359 Warszawa). Jedź do tego centrum handlowego zgodnie ze wskazówkami Google. Bitomat znajdziesz na I piętrze, między punktami „FOTOgraf” i „Skup srebra”. 

Bitomat w Galerii Grochów w Warszawie został na tej mapie wszystkich bitomatów oznaczony numerem 10.

Bitomat Marki M1

Gdzie kupić Bitcoin PL w Markach pod Warszawą? Odwiedź galerię handlową Marki M1 (J. Piłsudskiego 1, 05-270 Warszawa). Użyj wskazówek Google. Bitcoin ATM Shicoins.club znajdziesz obok salonu Sephora i stoiska z suplementami diety.

Bitomat w podziemiu WGE oferuje wymianę BTC na PLN

Gdzie kupić BTC za PLN na Śródmieściu? Wypróbuj Bitcoin ATM Shitcoins.club w podziemiu Warszawskiej Giełdy Ekonomicznej (Aleja Niepodległości 208, 00-608 Warszawa). Na miejsce dostaniesz się dzięki mapom Google. 

Zejdź do podziemia schodami przy dentyście Adent. W tym bitomacie czeka na Ciebie wiele promocji - możesz trafić na 0% prowizji za zakup BTC, a nawet +4% PLN lub BTC dla każdej transakcji.

Bitomat w WGE w Warszawie został na tej mapie wszystkich bitomatów oznaczony numerem 8. Ta mapa wszystkich 15 bitomatów w Warszawie pozwala Ci też porównać wszystkie godziny otwarcia.

Gdzie kupić Bitcoina w UK?

Zawierasz transakcje handlowe z partnerami na Wyspach i zastanawiasz się, gdzie kupić Bitcoina w UK? Rozległa sieć bitomatów na terenie Wielkiej Brytanii jest bezpieczna i możesz w nich przeprowadzać błyskawiczne transakcje. Bitcoin ATM są zlokalizowane w dogodnych punktach, nie tylko w Londynie. 

Jak kupić Bitcoin w promocji?

Chcesz wiedzieć, gdzie kupić Bitcoina w Warszawie w trakcie promocji? Nasza oferta pozwoli Ci uzyskać nawet +3% PLN lub BTC więcej, niż w czasie zwykłej transakcji na giełdzie kryptowalut. To bardzo proste - zapisz się do newslettera, żeby na bieżąco otrzymywać informacje o tym, jak wiele możesz zyskać!

Bądź na bieżąco - śledź social media

Skąd wiedzieć, gdzie kupić BTC w promocji? Bądź na bieżąco i śledź social media. Znajdziesz tam ważne i najświeższe informacje ze świata kryptowalut. Operator Bitcoin ATM, firma Shitcoins.club udostępnia społeczności aktywny kanał na TELEGRAM. Możesz też śledzić TWITTER lub FACEBOOK

Subskrypcja naszych profili pozwoli Ci znaleźć bitomat w Warszawie z największą prowizją w dniu zakupu. Na Telegramie nasi Klienci często wymieniają się uwagami na temat urządzeń i wstawiają zdjęcia, żebyś mógł je łatwo znaleźć.

Bitcoin Cash BCH dostępny w bitomatach

Czy wiesz, gdzie kupić Bitcoin Cash BCH? Bitomaty obsługiwane przez Shitcoins.club zapewniają mieszkańcom Warszawy funkcjonalność w zakresie następujących walut cyfrowych: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, USDT. Obecnie trwają prace nad dodaniem również Dash.

  • Ethereum (ETH)
  • Litecoin (LTC)
  • Tether (USDT)
  • Bitcoin (BTC)

Bezpieczeństwo każdej transakcji

Zastanawiasz się, gdzie kupić BTC w bezpieczny sposób? Najlepszym rozwiązaniem są bitomaty Shitcoins.club, operatora działającego w różnych krajach Europy. Nasze bitcoin ATM to nowoczesne urządzenia, wyposażone w technologię ochrony przed błędami oprogramowania oraz awariami sprzętu. Zabezpieczony software oraz hardware gwarantuje Ci stabilne przeprowadzenie każdej transakcji zakupu waluty cyfrowej.

Czy bitomat ma dostęp do portfela BTC?

Bitcoin ATM nigdy nie uzyskują praw dostępu do Twojego portfela cyfrowego. Dzięki wykorzystaniu złożonych haseł i prawidłowych systemów uwierzytelniania, dostęp do portfela masz tylko i wyłącznie Ty sam. Dodatkowe bezpieczeństwo BTM zapewniają stosowane regulacje FinCEN.

Przeprowadzona transakcja zakupu nie stanowi dla Ciebie i Twoich aktywów żadnego zagrożenia. Dane operacji nie mogą zostać przejęte przez osoby trzecie. Bitomaty wykorzystują najwyższe standardy bezpieczeństwa i pełne szyfrowanie operacji. 

Jako operator bankomatów BTC, dbamy o aktualne oprogramowanie chroniące przed cyberatakami. Jeżeli więc myślisz o tym, gdzie kupić Bitcoina w dyskretny i 100% bezpieczny sposób, wybierz zlokalizowane w Warszawie bitomaty Shitcoins.

Bitomaty Shitcoins - opinie

Szukasz informacji, gdzie kupić Bitcoina? Opinie o bankomatach BTC przekonają Cię, że warto skorzystać z naszych urządzeń Bitcoin ATM. Pozytywne rekomendacje są ich najlepszą reklamą. Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie kupić Bitcoina, wykop.pl i liczne odpowiedzi użytkowników wskazują właśnie bitomaty Shitcoins.club.

Przejrzyj opinie i rozmowy poświęcone bitomatom na wykop.pl gdzie użytkownicy dzielą się opiniami, lub sprawdź recenzje o automacie do btc na Google Maps. Najlepiej jednak zalogować się na Telegram, i zapytać losowych aktywnych użytkowników na kanale o ich doświadczenia.

Zalety bitomatów w Warszawie to:

  • Dogodna lokalizacja - aż 4 miejsca w Warszawie
  • Szybkość transakcji zakupu BTC lub innych tokenów
  • Dyskrecja (brak weryfikacji dla transakcji poniżej kwoty granicznej)
  • Pełne bezpieczeństwo dla software i hardware
  • Dostęp do informacji o gotówce znajdującej się w bitomacie
  • Chętna do pomocy społeczność, aktywna na social media

Bitomaty w Warszawie - najczęściej zadawane pytania

Ile bitomatów jest w Warszawie?

W Warszawie znajdziesz 4 oryginalne bitomaty, obsługiwane przez Shitcoins. Łatwo do nich dotrzeć. Możesz skorzystać z bitcoin ATM w Galerii Grochów, budynku Europlex, podziemiu WGE oraz centrum handlowym Marki M1. Oprócz bitomatów Shitcoins, w Warszawie znajdziesz jeszcze ok. 11 bitomatów.

Shitcoins - co to za firma?

Shitcoins to jedna z najszybciej rozwijających się firm na rynku kryptowalut i znany operator bitomatów. W Warszawie znajdziesz 4 bitcoin ATM obsługiwane przez Shitcoins, dzięki którym wykonasz bezpieczną transakcję kupna-sprzedaży Bitcoin.

Czy bitomaty w Warszawie są bezpieczne?

Wszystkie bitomaty obsługiwane przez Shitcoins.club są w pełni bezpieczne i chronione przeciw cyberatakom. Przestrzegamy procedur KYC/AML i trzymamy się regulacji FinCEN. Bitomat nie uzyskuje praw dostępu do portfela użytkownika, więc możesz kupować i sprzedawać Bitcoin bez obaw.

Jak wypłacić Bitcoin w Polsce i w Warszawie - zwłaszcza podczas promocji?

Możesz kupić Bitcoin w promocji 0% prowizji lub +3% BTC/PLN do każdej transakcji. Wystarczy, że dołączysz do Shitcoins.club w social mediach - przez Telegram, Twitter lub Facebook, i będziesz obserwował zmieniające się promocje.

Istnieje wiele różnych opcji, dzięki którym wypłata z Bitcoin w Polsce jest prosta.

Na przykład, Coinbase obsługuje wiele metod wypłaty, w tym przelew bankowy na Twoje konto i wypłatę na konto PayPal. Tutaj wymagane jest połączenie konta z giełdą.

Natomiast jak to wygląda w przypadku bitomatów w Warszawie? Maszyna wygeneruje adres, na który wyślesz swój Bitcoin lub inną obsługiwaną kryptowalutę. Po potwierdzeniu transakcji automat wyda gotówkę. Jest to jeden z najprostszych sposobów na wypłatę tzw. “do ręki”, na miejscu.

Istnieją inne opcje, w tym LocalBitcoins i Paxful. Są to przykłady giełd peer-to-peer (P2P), w których kupujesz i sprzedajesz z inną osobą. Wprowadza to pewien stopień ryzyka, ponieważ dokonujesz transakcji po prostu z innymi użytkownikami. Należy bardzo uważać na ich reputację.

Scentralizowane giełdy również wchodzą w grę P2P, a Binance zaprezentowało swoją ofertę na początku tego roku. Niestety, Binance nie oferuje zniżek na prowizję 0%, musisz też połączyć swoje konto bankowe i potwierdzić tożsamość.

Jak widać, liczba dostawców jest dość niska, ale z czasem powinna się zwiększać, więc warto co jakiś czas zajrzeć na stronę.

About the Author

Andrzej Kotnicki

Pasjonat Bitcoin, użytkownik bitomatów. Entuzjasta krypto. Wierzy, że blockchain dziś jest jak Internet w latach '80.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa