❮   wszystkie bitomaty
Strona główna

bitomat w warszawie w europlex

Szukasz bankomatu BTC w Warszawie? Dobrze się składa. Na bitomaty-warszawa.pl pomożemy ci dotrzeć na miejsce. Dowiedz się wszystkiego o tym jak używać urządzeń w Warszawie w Europlex. Użyj formularza aby zadać pytanie, a dodamy odpowiedź na stronę.

Miniaturka bitomatu w EuroplexMiniaturka bitomatu na PuławskiejMiniaturka wejścia i drzwi od bitomatuMiniaturka automatu do zakupu bitcoin z otwartymi drzwiamiMiniaturka bitomatu na Puławskiej
Te zdjęcia bitomatu w Markach pomogą Ci zlokalizować Bitomat Bitcoin ATM 🚀 Shitcoins.club

Shitcoin bitomat - Warszawa Mokotów Europlex

Jeżeli mieszkasz na warszawskim Mokotowie, nowoczesny bitomat Shitcoins.club masz na wyciągnięcie ręki! Skorzystaj z naszych podpowiedzi i przejdź na bezpieczny, stacjonarny handel tokenami BTC, LTC, ETH i BEAM. Zobacz, jak znaleźć bankomat BTC w budynku biurowym Europlex.

Jak znajdę bitomat w Warszawie?

Nasze bitomaty to urządzenia, które możesz spotkać w największych miastach Polski. W stolicy zainstalowaliśmy aż 4 bankomaty, dzięki którym zyskujesz łatwy dostęp do świata kryptowalut. Stworzona przez Shitcoins mapa bitomatów pomoże Ci łatwo sprawdzić lokalizacje każdego z nich. Warto odwiedzać przygotowaną przez nas stronę internetową. Praktyczne wskazówki połączone z ważnymi informacjami okazują się bezcenne dla wszystkich zainteresowanych tematem BTC. 

Jeśli Twoim domem lub miejscem pracy jest warszawski Mokotów, łatwo dotrzesz do pobliskiego bitomatu. Urządzenie zlokalizowane jest w rozpoznawalnym budynku biurowym Europlex. Dla wygody naszych Klientów opisujemy poniżej, jak je znaleźć. To naprawdę łatwe!

Bankomat kryptowalut w Warszawie na Puławskiej, w tle wejście z nieoznaczonej ulicy
W tle widać wejście do Europlex, które jest zwykle zamknięte. Lepiej wejść do budynku od ulicy Puławskiej, po czym skręcić w prawo za recepcją. Automat do Bitcoin bedzie po prawej stronie.

Bitomat Warszawa - Europlex

Jeden z najważniejszych naszych bitomatów umieściliśmy w piętrowcu Europlex (ul. Puławska 17),znanym też pod nazwą Silverscreen Cinema. Ten trzynasto-kondygnacyjny budynek to miejsce, w którym wielu mieszkańców Warszawy pracuje. Bitomat jest na parterze, w korytarzu po prawej za recepcją. Jeśli chcesz do niego dotrzeć bez żadnego kłopotu, sprawdź zdjęcia - dzięki temu od razu rozpoznasz centum miłośników walut cyfrowych. 

Automat do sprzedaży Ethereum i Bitcoin w Warszawie
Bitomat w Europlexie umożliwia zakup i sprzedaż kryptowalut: Bitcoin, USDT, Tether i Litecoin.

Oryginalny Bitomat Shitcoin znajduje się za zamkniętymi, czarno-pomarańczowymi drzwiami. Widać je już z daleka! Za nimi znajdziesz przedsionek, w którym na wygodnym krześle poczekasz na swoją kolej lub zaksięgowanie transakcji w bloku. Samo urządzenie wyglądem przypomina międzynarodowy znak BTC. Na pewno nie pomylisz go z żadnym innym!

 

Jak dojechać do biurowca Europlex z bitomatem?

Europlex to biurowiec, który powstał w sercu Mokotowa w latach 1997-1999, przy ulicy Puławskiej 17. Jest więc dobrze znany mieszkańcom stolicy. Charakteryzuje go dogodna lokalizacja. Do bitomatu na parterze Europlex dostaniesz się własnym autem lub komunikacją miejską. Jeżeli chodzi o drugie rozwiązanie, w pobliżu biurowca przejeżdżają następujące linie:

 • Linie autobusowe 116, 119, 131, 138, 167 i 168,
 • Kolej podmiejska A1, R8 i RL,
 • Metro na linii M1,
 • Tramwaje 10, 14, 35 i 4.

Warszawski Bitomat w Europlex wyróżnia się na tle innych, jeśli chodzi o dostępność. Możesz sprzedawać i kupować waluty w trybie 24/7, czyli przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet w niedziele niehandlowe bez przeszkód dostaniesz się do bankomatu - zawsze, gdy tego potrzebujesz. 

Wejście do Europlex oznaczone czerwoną strzałką. Wejście, które prowadzi do bitomatu.
Strzałką oznaczone jest wejście do Europlexu od ulicy Puławskiej. Po wejściu do środka, idź prosto. Gdy miniesz recepcję, skręć w prawo aby dojść do bitomatu krytpowalut.

 

Bitomat Europlex na Google Maps

Dla wygody naszych Klientów, przygotowaliśmy praktyczne wskazówki, jak dotrzeć do bitomatu Shitcoin. Jeżeli chodzi o ten zlokalizowany w biurowcu na Mokotowie, łatwo zaimportujesz mapę do swojej aplikacji Google Maps. Wystarczy, że klikniesz w ten link, a instrukcje szybko i bezpiecznie trafią do Ciebie.

Wejście do Europlex, które często jest zamknięte.
Obok bitomatu jest wejście, ale zwykle jest zamknięte, zgodnie z napisem na zdjęciu. Lepiej wejść od ulicy Puławskiej i skręcić w prawo za recepcją.

Popularne mapy od Google możesz wykorzystać także wtedy, gdy na środek transportu wybierzesz samochód. Z pewnością znajdziesz miejsce na pobliskim parkingu. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w budynku Europlex przy ul. Puławskiej 17, te wskazówki dojazdu pomogą Ci bezbłędnie trafić na miejsce.

 

Cenimy Twoją opinię

Mamy nadzieję, że będziesz w 100% zadowolony z naszego bitomatu przy ul. Puławskiej 17 w Warszawie. Jeśli z niego skorzystałeś, dołączyłeś do grona naszych Klientów. Twoja opinia jest dla nas ważna - prosimy, pamiętaj o tym. Możesz napisać, co myślisz o bankomacie BTC Shitcoins i wrzucić opinię na Google Maps. Inni użytkownicy oraz miłośnicy kryptowalut z pewnością będą Ci wdzięczni. My też!

Opinie o bitomacie w Warszawie przy Puławskiej

Jak możesz skorzystać z bitomatu Warszawa Europlex?

Czy korzystanie z bitomatu jest trudne? Oczywiście, że nie. To łatwe i szybkie, nawet jeśli nigdy wcześniej nie używałeś takiego urządzenia. Na oficjalnej stronie Shitcoins.club możesz dowiedzieć się, jak działa bitomat. Jeśli zamiast czytać wolisz oglądać filmiki, odsyłamy Cię do naszego krótkiej instrukcji wideo, którą wrzuciliśmy na YouTube. Po zaledwie 5 minutach poznasz najważniejsze fakty o naszych bitomatach.

Każdy bankomat BTC to bezpieczne i funkcjonalne urządzenie, które sprawdziło się w innych krajach europejskich. Dzięki niemu dokonasz stacjonarnych zakupów lub sprzedaży różnych kryptowalut. Obsługujemy BTC Bitcoin, LTC Litecoin, ETH Ethereum oraz BEAM. Mamy w tym ogromne doświadczenie i mnóstwo zadowolonych klientów. Chcielibyśmy, żebyś do nich dołączył.

Zobacz, jak w czterech szybkich krokach możesz wykorzystać Shitcoins bitomat w budynku Europlex:

 

Gdy chcesz kupić kryptowalutę

 • Na ekranie wybierz przycisk buy/kup. Następnie, w szczelinę wsuń banknoty. Zawczasu przygotuj odliczoną kwotę. Możesz użyć wszystkich rodzajów banknotów, także nominału 500 zł,
 • Wpisz lub zeskanuj kod QR z adresem Twojego portfela dla kryptowalut,
 • Sprawdź wyświetlone na ekranie dane. Zobacz, czy zgadza się fee transakcyjny,
 • Już gotowe! Wybrana waluta została przelana na Twój portfel. Szybko, łatwo i bezpiecznie.

Gdy chcesz sprzedać kryptowalutę

 • Na ekranie urządzenia wybierz przycisk sell/sprzedaż. Pojawi się adres naszego portfela w formie kodu QR. Możesz go zeskanować wprost z ekranu albo wydrukować jako wygodny paragon z numerem identyfikacyjnym transakcji,
 • Przelej kryptowalutę na podany przez nas portfel,
 • Chwilę zaczekaj - transakcja musi zostać potwierdzona w bloku. Obok bitomatu na ul. Puławskiej 17 znajdziesz wygodne foteliki, na których możesz spokojnie usiąść
 • Już gotowe! Gdy transakcja zostanie potwierdzona, jeszcze raz podejdź do bitomatu. Wpisz lub zeskanuj numer identyfikacyjny, a bankomat wypłaci gotówkę

Czy bitomaty Shitcoins są bezpieczne?

Bezpieczeństwo jest dla nas standardem, dlatego pieczołowicie o nie dbamy. Wszystkie nasze bankomaty BTC są w pełni bezpieczne. Możesz bez żadnych obaw dokonywać w nich transakcji kupna lub sprzedaży.

Działania Shitcoins.club opieramy o uznawaną w Europie strategię Know Your Customer (KYC).Zgodnie z jej założeniami, wprowadziliśmy procedury uniemożliwiające pranie brudnych pieniędzy. Oznacza to, że przy niektórych działaniach poprosimy Cię o zeskanowanie dowodu tożsamości.

Dokument tożsamości będzie potrzebny, gdy chcesz przeprowadzić jedną transakcję na kwotę conajmniej €1.000 lub kilka transakcji na łączną kwotę co najmniej €15.000.Dzięki obowiązkowej rejestracji, Shitcoins bitomaty są w Polsce w pełni legalne i zapewniają swoim użytkownikom bezpieczeństwo.

Bitomat w budynku Europlex nie działa - co robić?

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze bankomaty były w 100% sprawne. Niestety, może się zdarzyć, że jakieś urządzenie ulegnie awarii albo skończy się w nim gotówka. Co możeszzrobić? Jeżeli bitomat Warszawa ul. Puławska 17 nie działa, nic straconego. W stolicy zainstalowaliśmy trzy inne bankomaty dla kryptowalut. Zobacz, jak łatwo do nich trafić:

 • Bitomat w Galerii Grochów (ul. Kobierska 23, Warszawa). Z biurowca Europlex dotrzesz tam autem w niecałe 20 minut
 • Bitomat w Galerii Handlowej Marki M1 (ul. Józefa Piłsudskiego 1, Marki). Możesz tam dojechać samochodem w około 30 minut
 • Bitomat w podziemiu WGE (al. Niepodległości 208, Warszawa). Z Europlexu możesz w 20 minut przejść tam pieszo lub 8 minut pojechać autem

Jak dużo pieniędzy mają bitomaty Shitcoins?

Nasze bitomaty mają spory zapas gotówki - na tyle duży, by zaspokoić zapotrzebowanie Klientów, którzy sprzedają kryptowaluty. Planujesz przeprowadzenie dużej transakcji? Jeśli tak, z łatwością zawczasu sprawdzisz, ile pieniędzy ma bitomat Shitcoins. Jak to zrobić?

Bitomat kryptowalut z otwartymi drzwiami.
Oryginalny design bitomatu trudno przeoczyć.

Wystarczy skorzystać z mapy bitomatów, znajdującej się na naszej stronie. To prosta w obsłudze, czytelna wyszukiwarka. Możesz przewinąć listę bankomatów lub na mapce z prawej kliknąć swoje miasto. Dzięki mapie, szybko sprawdzisz ile gotówki ma w sobie bitomat Europlex.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasze social media

Interesujesz się światem bitomatów i kryptowalut? Jeśli lubisz wiedzieć, co w trawie piszczy i chcesz być na bieżąco, śledź nasze social media. Eksperci z Shitcoins.club są bardzo aktywni na różnych kanałach. Lubimy szczególnie bezpieczny i błyskawiczny Telegram. 

Dlaczego warto być razem z nami? Regularnie publikujemy interesujące poradniki oraz ciekawostki ze świata Bitcoina i innych kryptowalut. Ale to nie wszystko - dla naszych Klientów i followersów organizujemy atrakcyjne konkursy. Wartościowe nagrody z pewnością przykują Twoją uwagę. Dodaj nas do znajomych już dziś!

Społeczność Shitcoins czeka na Ciebie

Duża aktywność w mediach społecznościowych sprawia, że tworzymy wyjątkową społeczność. Śledząc nasze profile, masz kontakt z tysiącami miłośników walut cyfrowych. Możesz z nimi rozmawiać, wymieniać doświadczenia i zdobywać wiedzę w nowych obszarach. Wierzymy, że regularny kontakt i obecność w social media pomaga odkrywać fascynujący świat kryptowalut.

Jesteśmy też otwarci na sugestie. Jeśli zauważysz, że możemy coś poprawić - daj nam znać. Czekamy na propozycje kolejnych miejsc, w których możemy zainstalować bitomat Shitcoins. Każda podpowiedź jest dla nas cenna!

Galeria Europlex od ulicy Puławskiej, budynek
Zawierający bitomat Europlex w Warszawie. Błąd na Google Maps może zasugerowac, że bitomat w Starbucks. Tak naprawdę, jest wewnątrz Europlex.

Korzystaj z bitomatów każdego dnia!

Mamy nadzieję, że korzystanie z bitomatów bardzo się Tobie spodoba i będziesz do nich wracać! Bankomat BTC w budynku Europlex przy ul. Puławskiej 17 to nowoczesne urządzenie. Możesz tam sprzedawać i kupować różne cyfrowe waluty. Odwiedź ten punkt i zobacz, jakie to łatwe. Dołącz też do nas na social media i razem z nami wkrocz do świata kryptowalut.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa