❮   blog
Strona główna

Jak kupić Bitcoin bez rejestracji w Warszawie

Chcesz kupić Bitcoina bez rejestracji, zbędnych formalności i podawania numeru telefonu? Taką możliwość dają bitomaty Shitcoins w Warszawie. To bezpieczny i pewny sposób na zakup coinów, bez przechodzenia szczegółowych procesów weryfikacyjnych. Zobacz, jak łatwo możesz wykorzystać te nowoczesne urządzenia.

Gdzie kupić Bitcoina bez rejestracji w Warszawie?

Możesz kupić Bitcoina bez rejestracji i podawania swoich danych, korzystając z sieci bitomatów Shitcoins.club. Bankomaty BTC ustawiliśmy w dogodnych punktach Warszawy. To w 100% bezpieczne urządzenia dla szybkiej, anonimowej transakcji. Nie musisz zakładać konta ani podawać danych osobistych. Po prostu podchodzisz i kupujesz - to bardzo proste, podobnie jak korzystanie z tradycyjnego bankomatu.

Czy bitomaty są anonimowe?

Wszystkie bitomaty w Polsce pozwalają na dokonywanie anonimowych transakcji do określonej kwoty. Granicą jest limit wyznaczony w międzynarodowej normie KYC, czyli Know-Your-Customer. Dostosowaliśmy też funkcjonalność bankomatu BTC do praktyk AML (Anti-Money-Laundering). Dzięki temu działamy legalnie i możemy przeciwdziałać praniu brudnych pieniędzy. Jeżeli zastanawiasz się jak kupić Bitcoin bez weryfikacji, bitomat to najlepsze rozwiązanie dla transakcji niskoprogowych.

Zakup Bitcoin bez weryfikacji - do jakiej kwoty?

Do jakiej kwoty bitomat jest anonimowy? Urządzenia Shicoins.club pozwalają kupić Bitcoin bez rejestracji do wartości określonej w standardzie KYC. W dużym uproszczeniu, weryfikacja jest wymagana, jeśli:

  • wykonasz transakcję równą lub większą niż €1.000 lub
  • w ciągu jednego dnia wykonasz kilka transakcji, a ich suma będzie równa lub większa niż €15.000.

KYC - dowiedz się więcej

Szukasz informacji o tym, gdzie kupić Bitcoin bez weryfikacji? Musisz wiedzieć, że w naszych bitomatach jest to możliwe wyłącznie do pewnej kwoty. Dokumentem prawnym, który musimy stosować, jest Ustawa z dn. 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. 

Standardy Know Your Customer (KYC) mają na celu ochronę instytucji finansowych przed oszustwami, korupcją, praniem pieniędzy i finansowaniem terroryzmu. W jęz. polskim skrót to PSK (Poznaj Swojego Klienta).

Operator sieci bitomatów w Warszawie Shitcoins.club, jest traktowany jako podmiot świadczący usługi w zakresie

wymiany pomiędzy walutami wirtualnymi i środkami płatniczymi” oraz „wymiany pomiędzy walutami wirtualnymi

(art. 2 ust.1, pkt. 12a, 12b ustawy). 

Kiedy zakup Bitcoin wymaga weryfikacji KYC?

W jakich sytuacjach zakup kryptowaluty wiąże się z identyfikacją i weryfikacją tożsamości klienta? Wspomniana ustawa obejmuje wskazane niżej czynności:

KYC w bitomatach w Warszawie wynosi 1000 EUR.

Transakcja, „która stanowi transfer środków pieniężnych na kwotę przekraczającą równowartość 1000 euro” lub transakcja „z wykorzystaniem waluty wirtualnej o równowartości 1000 euro lub większej”

(art. 35 ust 2b, 2c)

czyli limit kyc to 1000 eur

Co oznacza więc dla Ciebie? Jeżeli kupujesz Bitcoin i płacisz €1.000 lub więcej, skanowanie dowodu osobistego będzie konieczne. Poprosimy o to także w sytuacji, gdy wartość zakupionych przez Ciebie coinów przekroczy €1.000.

LIMIT TRANSAKCJI POWIĄZANYCH to 1500 EUR

Transakcja „o równowartości 15 000 euro lub większej, bez względu na to, czy transakcja jest  przeprowadzana jako pojedyncza operacja, czy kilka operacji, które wydają się ze sobą powiązane”. 

Co to oznacza dla Ciebie? Nawet jeśli wykonasz kilka lub kilkanaście mniejszych transakcji, ale nasz system uzna je za powiązane, będziesz musiał zeskanować swój ID.

W każdym z powyższych przypadków, działamy w zgodzie z polskim prawem i stosujemy środki bezpieczeństwa finansowego. Zobacz, jak szybko przebiega weryfikacja w naszych bitomatach.

Bitomat - weryfikacja w 2 krokach

Jak przebiega sprawdzenie tożsamości w czasie korzystania z bankomatu BTC? Gdy dokonujesz transakcji na większą kwotę, musimy wykonać 2 kroki, wskazane w art. 31 ust.1 Ustawy. Przepisy wymagają, żeby operator bitomatu przeprowadził: 1) identyfikację klienta oraz 2) weryfikację jego tożsamości.

Krok 1: Identyfikacja klienta

Na czym polega identyfikacja klienta, korzystającego z bitomatu? Chodzi o zebranie podstawowych danych, mianowicie: imię, nazwisko, nr PESEL (lub data urodzenia), seria i nr dowodu osobistego oraz adres zamieszkania.

Krok 2: Weryfikacja klienta

Na czym polega weryfikacja KYC?

Weryfikacja polega na zeskanowaniu przez klienta dowodu tożsamości (w tym przypadku dowodu osobistego). W tym celu przybliż dokument do kamery urządzenia i przez chwilę trzymaj nieruchomo, aby aparat mógł wykonać skan.

Kamera w bitomatach pozwala na weryfikację

Dbamy o bezpieczeństwo Klientów. Jeżeli chodzi o nasze bitomaty, kamera pozwala na dokładne skanowanie przedstawionego dokumentu tożsamości. Możesz być spokojny o swoje dane - wykorzystujemy je wyłącznie do celów związanych z konkretną transakcją, aby spełnić wymogi polskiego prawa. Jesteśmy zobowiązani do tego art. 34 ust. 4 Ustawy, gdzie napisano:

Instytucje obowiązane na potrzeby stosowania środków bezpieczeństwa finansowego mogą przetwarzać informacje zawarte w dokumentach tożsamości klienta i osoby upoważnionej do działania w jego imieniu oraz sporządzać ich kopie.

Skan dokumentu tożsamości, zarejestrowany przez kamerę w bitomacie, jest należycie chroniony. Nigdy nie przekazujemy go osobom nieupoważnionym. Nie wykorzystujemy też Twoich danych w celach marketingowych. Jednym powodem, dla którego bitomat może wymagać zeskanowania ID, jest osiągnięcie progu wskazanego w ustawie (€1.000 / €15.000).

W szczególnych przypadkach, bitomat wymaga weryfikacji nawet dla transakcji poniżej kwoty granicznej. Może tak być w sytuacji, gdy klient celowo zasłania twarz. Wtedy dla bezpieczeństwa urządzenie może poprosić o zeskanowanie dokumentu tożsamości, nawet jeśli wartość zakupu jest niewielka.

Bitomaty Shitcoins - legalne i bezpieczne

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić Bitcoina bez rejestracji, wypróbuj nasze bitomaty. W przypadku transakcji pojedynczych, o wartości mniejszej niż €1.000, są najlepszym i szybkim sposobem na zakup coinów.

A co wtedy, gdy chcesz przeprowadzić zakup większej ilości BTC? Także wtedy warto sprawdzić bankomaty Shitcoins w Warszawie. Proces identyfikacji i weryfikacji zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. 

Nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów i szukasz sposobu na to, jak kupić Bitcoin bez prowizji? Śledź nasze social media, żeby dowiedzieć się więcej. Regularnie publikowane promocje przyciągają Klientów. Możesz upolować duży rabat, 0% prowizji lub nawet +3% BTC/PLN dla Twojej transakcji. Wszystko legalnie i bezpiecznie.

Bitcoin bez rejestracji - najczęściej zadawane pytania

Jak kupić Bitcoin bez rejestracji?

Bitcoiny bez rejestracji możesz kupić w bitomatach obsługiwanych przez Shitcoins.club. Pojedyncza transakcja do wartości €1.000 nie wymaga żadnej dodatkowej weryfikacji ani skanowania ID.

Czy bitomat jest anonimowy?

Bitomat zapewnia optymalną dyskrecję i anonimowość dla Klientów inwestujących w kryptowaluty. Dla transakcji nieprzekraczających granicznego progu KYC/AML korzystanie z urządzenia jest możliwe bez jakiejkolwiek weryfikacji.

Jak kupić Bitcoin bez prowizji?

Bitcoin bez prowizji możesz kupić w bitomatach w Warszawie. Informacje o aktualnych promocjach znajdziesz na naszej stronie. Nawet jeśli dokonujesz większych transakcji i wymagana jest weryfikacja, nadal możesz korzystać z promocyjnych warunków, takich jak 0% prowizji.

Jakie są inne dokumenty KYC?

Inne dokumenty, które czasami umożliwiają proces weryfikacji (nie w bitomatach).

  • paszport,
  • prawo jazdy,
  • karta Aadhaar (Indie),
  • karta PAN.

Podsumowując, czy bitomaty są anonimowe?

Bitomaty zapewniają, że transakcja odbywa się za pośrednictwem anonimowej wymiany. Waluty kryptograficzne, takie jak Bitcoin, są w dużej mierze anonimowe (aczkolwiek nie całkiem); w związku z czym bitomaty również zachowują tę anonimowość, gdy są używane. Mniejsze transakcje nie wymagają zbyt dokładnego procesu weryfikacji, co jeszcze bardziej zwiększa anonimowość.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa