❮   wszystkie bitomaty
Strona główna

Opinie - bitomaty w Polsce

Przegląd ponad 200 opinii o bankomatach kryptowalut w Warszawie i w Polsce. Dowiedz się co myślą klienci.

Miniaturka bitomatu w EuroplexMiniaturka bitomatu na PuławskiejMiniaturka wejścia i drzwi od bitomatuMiniaturka automatu do zakupu bitcoin z otwartymi drzwiamiMiniaturka bitomatu na Puławskiej
Zdjęcia przykładowego punktu typu bitomat w Warszawie w Markach.

Bitomaty Shitcoins.club - opinie

Zacznijmy od przeglądu wszystkich dostępnych opinii na temat bitomatów w Polsce. Znajdziesz je poniżej (załadowanie się ich może zająć chwilę). Zostały pobrane z GoogleMaps. Opini z Google nie można usuwać ani cenzurować, więc są dobrym wyznacznikiem tego, co klienci myślą:

Opinie - bitomaty w Warszawie 

Następnie przejrzyjmy wszystkie opinie o bitomatach Bitcoin, ale tylko w Warszawie:

Opinie o poszczególnych bitomatach w Warszawie

Jeśli chcesz dowiedzieć się co użytkownicy i inwestorzy myślą o konkretnych lokacjach, przejdź na konkretną podstronę urządzenia, na przykład: Bitomat Warszawa Marki

Bitomat kryptowalut mokotów

BITOMAT BITCOIN przy al. niepodległości

Opinie o bitomatach - dowiedz się więcej

W Polsce funkcjonuje wiele sieci bitomatów. Warto zwrócić uwagę na to jak funkcjonują i jakie mają opinie, zanim zdecydujemy się skorzystać z jednej z nich. Co czyni bitomaty wyjątkowymi i komfortowymi w obsłudze? Co warto wiedzieć o bitomatach i jakimi opiniami się kierować? Najlepiej korzystać z opinii z Google Maps, czyli tych powyżej, jako że są to jedyne, których nie można edytować ani usuwać. 

Nie tylko powstaje coraz więcej bitomatów, ale również rozwijają się działy Obsługi Klienta. Polski, najpopularniejszy operator z największą liczbą bitomatów, oferuje wsparcie w następujący sposób:

Email: pomoc@shitcoins.club

Telegram: @shitcoins_pl

Telefon: +48 728 008 004

Konsultanci dostępni:

Poniedziałek - niedziela: 8:00 - 22:00

Warto pamiętać, że w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się też przez LiveChat.

Powstaje wiele opinii i plotek jak funkcjonują bitomaty. Każdy z nas jest inny i każdy ma inne standardy. Poruszymy najważniejsze kwestie w tym artykule: na co zwrócić uwagę? Gdzie ich szukać i czym się kierować?

Opinie o Bitomatach - gdzie szukać?

Najważniejszą sprawą jest znalezienie odpowiedniego źródła OPINII. Korzystanie z rzetelnych źródeł pomoże Ci w rzeczywistej ocenie danej usługi. W tym celu polecamy sprawdzić Google, stronę nam wszystkim znaną. Tam opinii nie można cenzurować.

Opinie na wizytówkach google nie da się cenzurować, w przypadku do innych źródeł opinii

Poza Google, warto odwiedzić FACEBOOK, na którym znajdziesz opinie i recenzje z całego świata. Jako że Shitcoins.club to firma międzynarodowa, masz okazję zobaczyć jak funkcjonują bitomaty w całej Europie.

W zakładce recenzje na FB, znajdziesz recenzje z całego świata. Możesz znaleźć nas również na telegramie i tam zadać pytanie na czacie.

Shitcoins ATM opinie - na co zwrócić uwagę?

1. Prawo a bitomat

U samych podstaw kryptowalut leży anonimowość. To sprawia, że kryptowaluty są atrakcyjne dla ludzi, którzy cenią takie wartości jak wolność słowa, niezależność, wolność w zarządzaniu swoimi środkami finansowymi czy po prostu nie chcą by ktoś wiedział o ich transakcji. Tutaj temat staje się bardziej wyboisty, ponieważ bitomaty mogą zostać użyte do prania pieniędzy. Zabrania i reguluje to prawo Polskie, czego dowodem jest ustawa przeciwko praniu brudnych pieniędzy. 

Jako renomowana firma przodująca na rynku, działamy zgodnie z literą prawa, a więc dostosowujemy się do obecnych norm i ustaw.

To, co wzbudza kontrowersje, to limity transakcji lub prośba weryfikacji tożsamości (KYC) po przekroczeniu kwoty 1 tys €. Ustawa wymaga tego od nas, by w ten sposób zapobiegać popełnianiu przestępstw. W społeczności kryptowalut jest to oceniane różnie, i na pewno temat wzbudza kontrowersje oraz zakłopotanie. Często zdarza się osoba, która nie jest zadowolona z takich przepisów i choć mamy związane ręce to chcemy dać Ci jak najlepszą możliwość do zakupu kryptowalut.

2. Bezpieczeństwo a bitomat

Dbanie o bezpieczeństwo swoich środków poprzez nieudostępnianie nikomu swoich kluczy prywatnych to “ABC” bezpieczeństwa w świecie kryptowalut. Klucze prywatne zachowujemy tylko dla siebie, chowamy w miejscach, które tylko my znamy. Unikamy przechowywania 12 słów kluczowych (seed) na urządzeniach cyfrowych. Najbezpieczniej zapisać na kartce i schować, ewentualnie nauczyć się seed na pamięć. Członkowie społeczności kryptowalut nie zawsze przestrzegają tego abecadła, co skutkuje utratą środków i również wpływ na opinie usług. Przestrzegamy przed podaniem klucza prywatnego lub słów seed obcym.

3. Dostępność i saldo gotówkowe a bitomat

Przed przyjazdem na miejsce warto zobaczyć na mapie bitomatów, czy dany bitomat jest online i czy jest w nim wymagana ilość gotówki. Można również napisać na livechat by otrzymać odpowiedź i pomoc. Uniknie to rozczarowania, które wynikałoby z braku gotówki lub chwilowego wyłączenia bitomatu. Sprawdzajmy stan gotówki przed przyjazdem.

Na stronie shitcoins.club/locations możesz wyszukać bitomat, który Cię interesuje i sprawdzić w nim stan gotówki.

Każdy operator będzie zawsze wdzięczny za opinie na temat bitomatów. Wszelkie uwagi są rejestrowane, ponieważ pomagają usprawniać komfort i bezpieczeństwo korzystania z usług.

W razie pytań, prosimy pisać na support@shitcoins.club lub skontaktować się przez livechat na stronie Shitcoins.club!

Opinie o bitomatach w Hiszpanii

Na koniec, przejrzyj opinie o wszystkich bitomatach w Hiszpanii:


Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa