❮   blog
Strona główna

5 kont celebrytów, używanych do pompowania krypto projektów

Liczba krypto-entuzjastów wśród celebrytów szybko rośnie. Albo po prostu agencje stojące za ich profilami na mediach społecznościowych znalazły sposób na pomnożenie majątku gwiazd (i przy okazji prowizji dla agencji).

Nie należy lekceważyć, że gwiazdy mają wpływ na wielomilionową publiczność — zarówno offline, jak i online. Mają potencjał do rozpowszechniania wiedzy o świecie kryptowalut i angażowania tych, którzy nigdy nie postawili nogi w blockchainie.

Oprócz zabawy w influencera i rozpowszechniania informacji za pośrednictwem Twittera, Facebooka, Instagrama i Snapchata, celebryci promują opłacalne dla siebie projekty używając własnej marki. Jednym z takim projektów są kryptowaluty. Wybraliśmy 5 gwiazd, które interesują się blockchainem — i nie boją się opowiedzieć o tym milionom swoich fanów. Chociaż w rzeczywistości, bardzo możliwe że nie mają o nich większego pojęcia, tylko ich agenci zorganizowali promocję jakiegoś krypto projektu.

Lionel Messi interesuje cię Bitcoinem?

Możliwe, że Lionel Messi nie miał czasu nawet spojrzeć na ten wpis stworzony przez agencję, która zarządza jego marką.

Supergwiazda futbolu Lionel Messi został globalnym ambasadorem marki Sirin Labs, twórcy bezpiecznego smartfona opartego na blockchain i komputera typu „wszystko w jednym”. Leo Messi jest nie tylko jednym z lepszych graczy wszechczasów, ale także jedną z najbardziej znanych osób na świecie. Po tym, jak na Facebooku i Instagramie napisał, że jest podekscytowany blockchainem, liczba osób świadomych tej technologii dramatycznie wzrosła (mówimy o prawie 90 mln osób na Facebooku i Instagramie).

Luis Suarez jako fan krypto

Luis Suarez kombinuje z krypto.

Jeden z najlepszych napastników na świecie, grający w reprezentacji FC Barcelony i Urugwaju, najwyraźniej uważa, że ​​płacenie za strzelanie goli to za mało. Luis Suarez chce teraz zarabiać, przewidując, kto wygra mecz. Urugwajska gwiazda futbolu zaprosiła 25 milionów swoich obserwujących na Instagramie, aby przyłączyli się do niego, zapisując się na opartej na Ethereum platformie związanej z prognozami rynku.

Floyd Mayweather jako krypto fan

Wpis Floyda Mayweather o krypto

Suarez nie jest jedynym, który promował Stox: mistrz boksu Floyd Mayweather był szybszy. Zaledwie kilka dni przed historyczną walką z Conorem McGregorem, rozkręcił ICO opartego na blockchainie, Hubii Network. Stwierdził również, że możemy nazywać go Floyd Crypto Mayweather — i ogłosił swoje poparcie dla trzeciego ICO. Dzieląc się swoim wsparciem, może potencjalnie zaangażować swoich fanów w mediach społecznościowych: 13M na Facebooku, 19M na Instagramie i 8M na Twitterze. Imponujące zasięgi, lecz akcja jego agentów wydaje się być standardowa.

Lothar Matthaus promuje krypto projekt

Lothar Matthaus i jego zapędy do promowania krypto projektów

Lothar Matthaus, menedżer piłkarski i jeden z najbardziej utytułowanych niemieckich graczy wszechczasów, zagrał w 5 mistrzostwach świata FIFA i poprowadził drużynę RFN do zwycięstwa w mistrzostwach świata w 1990 roku. Kiedy TokenStars szukało  rozwoju w zakresie zarządzania talentami, Lothar Matthaus dołączył do nas jako Ambasador Piłki Nożnej, ponieważ, jak powiedział, poprzez decentralizację poszukiwania talentów, TokenStars ma duży potencjał, aby zapewnić, że zobaczymy "nowe maradony i ronaldo" w najbliższej przyszłości.

Ashton Kutcher poleca krypto?

Ashton Kutcher albo ktoś z 50 osób zarządzających jego marką full-time postanowili zainwestować w... krypto coś-tam...

Hollywoodzki aktor Ashton Kutcher jest najwyraźniej inwestorem technologicznym. Lub jego agenci szukają sposobu aby go wzbogacić, i przy okazji przyznać sobie za to prowizję. Zdradza to fakt, że Kutcher zachęca do inwestowania w niepopularne kryptowaluty.

Konto Kutcher od dawna jest fanem technologii blockchain (napisał na Twitterze o Etherium w 2014 roku). Jest inwestorem giełdy kryptowalut BitBay, a jego firma Sound Ventures wspiera Unikrn, platformę cyfrową zakładów eSports. Czy możesz sobie wyobrazić, dla ilu ludzi na całym świecie jest wzorem do naśladowania? Co najmniej 18 mln jego fanów na Facebooku, 2,5 mln obserwujących na Instagramie i 19 mln na Twitterze!

Robert Lewandowski poleca kryptowaluty?

Kuba Wojewódzki, Robert Lewandowski i Bitcoin łączy jedna rzecz. Scam. Jednak Robert i jego agenci nigdy nie próbowali nikogo oszukać, zachęcając do inwestycji w podejrzane projekty. Dlatego scammer z Polski postanowił zaaranżować fałszywą plotkę, że tak jest. Niesamowity sposób Lewandowskiego na szybki zarobek miał wręcz „przerazić” największe banki oraz przyciągnąć osoby niewykształcone, lub starsze, i wykorzystać je kradnąc ich pieniądze w sposób, który utrudnia Policji zebrać dowody (kryptowaluty). Więcej o tym dowiesz się w naszej analizie Bitcoin Scam i Lewandowski.


About the Author

Andrzej Kotnicki

Pasjonat Bitcoin, użytkownik bitomatów. Interesuje się bezpieczeństwem w sieci. Wierzy, że do kont celebrytów trzeba podchodzić z dystansem.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa