❮   blog
Strona główna

Bitomaty Warszawa - kurs, prowizje i promocje

Jak powszechnie wiadomo, kurs bitcoina charakteryzuje się wysoką zmiennością. To sprawia, że każdy z nas szuka kantoru, giełdy, czy bitomatu o korzystnym kursie, czyli najbardziej zbliżonym do rynkowej ceny. Wraz ze wzrostem adopcji na świecie, rośnie jego wartość.

Na całym świecie powstaje coraz więcej bitomatów. Coraz więcej bitomatów pojawia się również w Warszawie. Operatorzy starają się tu dogonić światowy trend oraz zaspokoić popyt. Kryptowaluty okazują się świetnym aktywem inwestycyjnym i płatniczym. Niektórzy inwestorzy doszukali się podobieństw między Bitcoinem, a surowcami i metalami szlachetnymi.

Tabela prowizji w bitomatach informująca o promocji na sprzedaż

Wiele stron w sieci sprawdza aktualny kurs i porównuje go między operatorami. Na poniższym przykładzie, wziętym ze strony bitomatu Bitcoin w Warszawie (w al. Niepodległości), widzimy rozłożenie prowizji.

Tabela informująca o promocji na sprzedaż Bitcoin +1.2% PLN względem giełd, bądź +0.9% na sprzedaż USDT.

Promocja na prowizję w bitomacie - jak czytać

Użyjmy dzisiejszych kursów jako przykładu do zrozumienia systemu zmiennych prowizji. Ponieważ dziś (24.06.2022), promocja obowiązuje na sprzedaż, użytkownik może otrzymać do ok. +1.2% dodatkowej wartości względem giełd - i tak pokazuje tabela w kolumnie po lewo. W rzeczywistości, takie strony jak CoinATMradar nie są bardzo dokładne, więc zawsze musimy wziąć pod uwagę wahania ostatecznej ceny (+/- 0.6%).

Tabela prowizji operatora jest dokładniejsza. BID oznacza cenę po której sprzedasz, a ASK - cenę po której kupisz.

Dla dokładności, najlepiej więc korzystać ze strony głównej operatora - w tym wypadku użyliśmy przykładu Shitcoins.club - czyli popularnego operatora bitomatów w Warszawie. Zauważ, że tabela operatora nie zawiera procentowych wartości. To dlatego, że ciężko określić cenę bazową, od której operator miałby liczyć prowizję. Czy wyznacznikiem jest cena Binance? A może BitcoinAverage? Kto o tym decyduje?

Zauważ, że promocja na BTC i np. ETH zwykle nieznacznie się różni.

Na czym polega urok bitomatów i Bitcoin?

Inwestorów do bitomatów przyciąga fakt, że bitcoin, jako cyfrowa zdecentralizowana, nie tylko pozwoli nam zmagazynować wartość pieniądza, ale pozwoli szybciej i sprawniej przesyłać środki. Bezpiecznie, transparentnie, a mimo to anonimowo (w miarę ograniczeń KYC, czyli limitu 1000 EUR lub 4700 PLN). 

Wykluczając banki i pośredników, zyskujemy na czasie i oszczędzamy na przesyłach. W łańcuchu blokowym nasza transakcja zostaje na stałe. Nie może zostać skradziona ani cofnięta.

Zalety bitomatów i Bitcoina w Warszawie

                                                                                               

Patrząc na korzyści tego kroku technologicznego, nie sposób zauważyć, że drzemie w nim potężna wartość. Wiele z tych zagadnień jest wciąż niejasnych. Warto więcpostawić na dobrą, rzetelną obsługę z korzystnymi dla nas warunkami.

Słynne zerowe prowizje w bitomatach

W bitomatach w Warszawie znajdziemy korzystny kurs wymiany i często zerowe prowizje. Warto śledzić social media takie jak Telegram czy Facebook, ponieważ można tam trafić na aktualne promocje na zerowe prowizje, a nawet +3% dodatkowego btc/pln względem giełdy Binance. 3% zysku względem jednej z największych giełd kryptowalut - takim zyskiem nie pogardziłby żaden trader.

Społeczność inwestorów

Społeczność inwestorów, która stale się powiększa, stanowi świetne źródło informacji co do wrażeń i opinii korzystania z Warszawskich bitomatów. W tym celu również warto odwiedzić Telegram, gdzie każdy ma okazję porozmawiać z setkami użytkowników, wymienić się doświadczeniami, sprawdzić na co uważać, oraz jak społeczność zarabia na bitomatowych promocjach.

Więcej na temat kursów i prowizji w bitomatach

Dowiedz się więcej informacji na temat kursów i prowizji w bitomatach w artykule który stara się wyjaśnić od czego zależy prowizja, i kiedy zmienia się na korzystną.

Jeśli szukasz gdzie kupić BTC, ETHLTC, TRX i USDT, użyj stronyMAPa BITOMATÓW W WARSZAWIE i sprawdź GODZINY OTWARCIA bitomatów. Sprawdź kurs w TABELCE OPŁAT, oraz ilość dostępnych środków na LIŚCIE URZĄDZEŃ.

About the Author

Andrzej Kotnicki

Pasjonat Bitcoin, użytkownik bitomatów. Interesuje się bezpieczeństwem w sieci. Wierzy, że płatności Bitcoin i innymi kryptowalutami mogą być użyteczne.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa