❮   bitomaty - blog
Strona główna

BITOMATY Katowice -LOKALIZACJE, GODZINY OTWARCIA ORAZ PROWIZJE

W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje o różnych bitomatach w Katowicach, możesz zapoznać się z mapami, zdjęciami, znaleźć nawigację Google oraz dowiedzieć się o prowizjach. Jeśli nie znalazłeś niektórych informacji w tym artykule, skontaktuj się z nami, za pośrednictwem platformy telegram, lub zadzwoń pod +48 728 008 004. Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach  8:00- 22:00. 

Bitomaty w Katowicach ze spodkiem
Bitomaty w Katowicach znajdują się na przykład na ul. Uniwersyteckiej i na ul. Chopina.

Bitomaty w Katowicach - wszystko co musisz wiedzieć

Bitomaty w Katowicach to systemy, które funkcjonują niemalże identycznie jak tradycyjne urządzenia, jednakże, zamiast wypłacać nam gotówkę, transakcji dokonuje się z udziałem kryptowalut, jakimi najczęściej są Bitcoiny.

Istotną informacją jest to, że czynności te nie wymagają od ich użytkowników podawania jakichkolwiek danych personalnych, w związku z tym, są to transakcje anonimowe. W Katowicach środki również można zakupić gotówką. Bitomat przyjmuję takie waluty jak: EUR, GBP, PLN, USD. W odwrotnym przypadku, istnieje możliwość wymiany na kryptowaluty.

 

Gdzie jest Bitomat Katowice?

W Katowicach jednym z najbardziej uczęszczanych bitomatów to ten w Altusie. Znajduje się na ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice. Bitomat znajduje się w C.H. Altus przy wejściu "C".

 • ul. Chopina 5
 • Uniwersytecka 13 C.H, 40-007 Altus

Masz pytania na temat tego bitomatu? Zadzwoń do działu wsparcia klienta na 728008004. Zobacz go też na Mapach Google: Bitomat w katowicach.

Czy bankomat Bitcoin jest bezpieczny?

Twoje fundusze w portfelu cyfrowym w bitomacie w Katowicach są bezpieczne dzięki temu, że istnieje pare kroków bezpieczeństwa, z których między innymi można wyróżnić: szyfrowanie chronionymi hasłami oraz legalna identyfikacja. Dzięki temu, korzystanie z bankomatu Bitcoin w Katowicach jest absolutnie bezpieczne, ze względu na to, że kryptowalutę można wysłać tylko wtedy, gdy udostępnisz innej osobie prawidłowe hasła oraz dane uwierzytelniające - takie jak kod QR.

 

Bitomat Katowice - prowizja

Najpopularniejsze bitomaty w Katowicach są w stanie zaoferować prowizje od 0% do 7% na zakup lub na sprzedaż Bitcoin. Przeciętna prowizja w bitomatach w Polsce i na świecie wynosi ok. 7% (wg. badań CoinATMradar). Pomimo tego, niektórzy operatorzy proponują promocyjną prowizję 0% do 3%.

Badanie coinatmradar pokazujące średnią prowizję w Krakowie 7%
Ten graf coinatmradar pokazuje, że średnia prowizja w bitomatach w Krakowie lub w Polsce to ok. 7%.

Bitomaty na tej stronie zaliczają się do tych, które regularnie oferują taką promocję. Kiedy wymieniasz inne kryptowaluty, prowizja może się różnić nawet o 2%.

bitomat kraków prowizja średnia od Shitcoins.club
Średnia prowizja w Katowicach w bitomatach Shitcoins.club (wg. coinaATMradar) wynosi ok. 5%. Podczas promocji, wynosi 0%.

prowizja w bitomatach w kAtowicach - podsumowanie

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym chciałbyś zrealizować umowy kupna lub sprzedaży, przede wszystkim koniecznie zwróć uwagę na prowizję, jaką pobiera producent od danej transakcji. Prowizja tych wacha się w granicach ok 6%, przez 2%, po 0% (podczas promocji) lub też dodatkowy BTC/EUR.

Warto abyś wcześniej zapoznał się ze dokładnymi informacjami, odnośnie tego tematu. W razie problemu zapraszamy na podstronę PROWIZJE W BITOMATACH. Poinformujemy Cię tam o cenach i kursach. Promocje na prowizję 0% będą również ogłaszane na social media.

Poszukajmy lokalizacji bitomatów

Jeżeli już wiesz, czym  jest bitomat, czas na dokładne zlokalizowanie ich na mapie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy spis naszych aktywnych bitomatów w Katowicach. Dzięki temu unikniesz zbędnych problemów i będziesz mógł bezproblemowo dokonać  konkretnych transakcji.

Zachęcam również do tego, abyś zapoznał się z nim i korzystał z niego podczas wyboru najbardziej wygodnego dla Ciebie punktu wymiany walut. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej informacji na temat lokalizacji naszych bitomatów w Katowicach, zajrzyj na naszą stronę internetową.

Gdzie są bitomaty w Katowicach - lista z mapami

Przejrzyj poszczególne lokalizacje aby zobaczyć gdzie są Bitomaty w mieście Katowice. Użyj Ctrl+F aby znaleźć ten w swoim mieście:‍

BITOMAT W Katowicach NA ul. Uniwersytecka 13 Altus

Mapa Bitomat Katowice
Bitomat Katowice znajduje się na ul. Uniwersyteckiej 13 Altus

Bitomat Bitcoin ATM - Shitcoins.club

 • Uniwersytecka 13 C.H, 40-007 Altus
 • 728008004
 • 24/7
 • https://shitcoins.club/
 • Plus Code: 726F+QV Katowice

 

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ DOKŁADNĄ LOKALIZACJĘ TEGO BITOMATU NA GOOGLE MAPS, WEJDŹ NA STRONĘ BITOMAT Katowice

Ogólne informacje o urządzeniu

 • całodobowy
 • otwarty od poniedziałku do piątku, również w niedziele, które są niehandlowe
 • zlokalizowany w pobliżu Altus

Wejście do bitomatu Altus
Wejście do Bitomatu Altus

 

Bitomat w katowicach na ul. chopina 5

Bitomat Bitcoin ATM - Shitcoins.club

 • Chopina 5, 40-094 Katowice
 • 728008004
 • 24/7
 • Plus code: 7268+HH Katowice

Znajdowanie i udostępnianie lokalizacji za pomocą kodów Plus Code

Kody Plus Code działają podobnie do adresów pocztowych. Pozwalają uzyskać prosty adres cyfrowy. Ułatwiają też określenie konkretnej lokalizacji dla tradycyjnego adresu. Możesz na przykład wskazać różne wejścia do tego samego budynku.

Kody plus opierają się na szerokości i długości geograficznej. Wykorzystują prosty system siatki i zestaw 20 znaków alfanumerycznych. Lista znaków celowo nie zawiera znaków łatwych do pomylenia, takich jak „1” czy „l”.

Oto przykład kodu Plus Code dla bitomatu Bitcoin w Katowicach: 7268+HH Katowice

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ DOKŁADNĄ LOKALIZACJĘ TEGO BITOMATU NA GOOGLE MAPS, WEJDŹ NA STRONĘ BITOMAT W KATOWICACH

Bitomat Katowice na mapie
Zastanawiasz się gdzie znajduje się Bitomat? Znajduje się on na ul. Chopina 5.

 

Ogólne informacje o bitomacie w Katowicach na ul. Chopina 5

 • całodobowy
 • otwarty od poniedziałku do piątku, również w niedziele, które są niehandlowe

Wejście do Bitomatu ulica Chopina 5
Wejście do Bitomatu od strony ulicy Chopina 5.


Gdzie kupić Bitcoin w Katowicach?

Bitcoin w Katowicach można kupić na ul. Chopina 5, 40-094 Katowice Możesz zarówno tam kupić jak i sprzedać Bitcoin, ETH, USDT, TRX, LTC. W razie problemu, zawsze możesz skontaktować się z działem wsparcia na Telegram. Bitomat jest dostępny 24/7.

Silesia City Center Bitomat - gdzie jest

Bitomat w Silesia City Center w Katowicach jest niedostępny, ponieważ umowa operatora wygasła i maszyny obecnie już tam nie ma. Taką informację otrzymaliśmy w punkcie informacyjnym w galerii.

Podobne informacje można znaleźć na forum:

Z tego co mi powiedziano, w Silesiacenter był strasznie wysoki czynsz i dodatkowe koszty.
post forum o bitomat silesia katowice
Bitomat w Silesia Katowice jest niedostępny

Jeśli szukasz możliwości zakupu kryptowalut w okolicy dawnego punktu Bitomat Silesia, skorzystaj z obecnie aktywnego urządzenia 24/7 na

 • ul. Chopina 5
 • Uniwersytecka 13 C.H, 40-007 Altus

Oto doświadczenie użytkownika, który kiedyś używał bitomat Silesia Katowice:

Na początek sprzedaż 0.1 BTC co dało około 3150 zł (prowizja od wypłaty wynosiła około 150 zł) ale jak dla mnie do zaakceptowania. Maszyna drukuje potwierdzenie w postaci paragonu który niezbędny jest do wypłaty gotówki. Udałem się na zakupy, gdzie po około 30 minutach otrzymałem SMS o możliwości wypłacenia pieniędzy.Limit wypłaty/sprzedaży BTC którego jestem pewny to 10.000 zł.

Andrzej Kotnicki

Pasjonat Bitcoin, użytkownik bitomatów. Entuzjasta krypto. Wierzy, że blockchain dziś jest jak Internet w latach '80. W przyszłości chce stworzyć katalog punktów Bitcoin w Europie, a zaczyna od map bitomatów i BTC.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa