❮   mapa bitomatów w warszawie
Strona główna

bitomaty bez weryfikacji - od dziś do 1000 eur w hiszpanii

ShitcoinsClub, jeden z najważniejszych operatorów w Europie, ogłosił nowy limit, i nie wymaga teraz weryfikacji tożsamości od swoich wszystkich użytkowników. Klienci nie będą potrzebować swoich dokumentów tożsamości przy wypłacaniu mniejszych kwot. Kilka małych wypłat może być dokonywanych jedna po drugiej, ale nie mogą przekroczyć 1000 EUR w krótkim odstępie czasu.

Istnieje ponad 250 bankomatów Hiszpanii , które umożliwiają konwersję Bitcoin (BTC) na pieniądze fiducjarne i odwrotnie.

Anonimowe wypłaty i wpłaty Bitcoin

Zostało to ogłoszone przez konto ShitcoinsClub na Twitterze, jednego z najpopularniejszych dostawców bankomatów Bitcoin (BTC) w Europie i Hiszpanii. W ten sposób użytkownicy nie będą potrzebować swoich dokumentów tożsamości przy wypłacaniu kwot mniejszych niż tysiąc dolarów podczas współpracy z firmą.

W kolejnym poście ShitcoinsClub poinformował, że ten nowy środek „ma zastosowanie również w kilku powiązanych transakcjach wykonanych w krótkim czasie”. Dzięki temu ludzie będą mogli dokonywać transakcji anonimowo, ale muszą liczyć się z prowizjami pobieranymi przez bankomaty. Te prowizje wynoszą 0% podczas promocji, a poza promocją mogą sięgnąć ok. 8%.

Rozporządzenie dotyczące anonimowego Bitcoin

Ta aktualizacja wynika z faktu, że dokument Rozporządzenie Ustawy 10/2010 z dnia 28 kwietnia o zapobieganiu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, opublikowany przez Służbę Wykonawczą Komisji ds. Zapobiegania Praniu Pieniędzy i Przestępczości Pieniężnej, wyszczególnia, że „Podmioty zobowiązane będą identyfikować i weryfikować, na podstawie wiarygodnych dokumentów, tożsamość jak największej liczby osób fizycznych lub prawnych, które zamierzają nawiązać stosunki gospodarcze lub uczestniczyć we wszelkich operacjach okazjonalnych, których kwota jest równa lub większa niż 1.000 euro.

Bankomaty w Hiszpanii

W przypadku dokonywania transakcji większych niż ta kwota, ludzie będą musieli potwierdzić je za pomocą swojego DNI, NIE, karty pobytu lub paszportu. W wywiadzie dla witryny Bitcoin ATM w Madrycie cajero bitcoin madrid firma wyjaśniła zmianę polityki:

„Po ścisłych konsultacjach z hiszpańskim regulatorem, Sepblac, byliśmy w stanie zmienić naszą politykę, aby umożliwić klientom dokonywanie szybszych transakcji, pozostając przy w tym samym czasie w granicach regulaminu. Wierzymy, że dzięki temu korzystanie z naszych bankomatów stanie się znacznie wygodniejsze. W końcu konieczność wyjmowania dowodu osobistego i skanowania go za każdym razem, gdy operujesz niewielką kwotą, może być dość powolna i frustrująca”.

Według danych dostarczonych przez Coin ATM Radar, obecnie możliwe jest działanie w ponad 250 kryptowalutowych bankomatach. To stawia Hiszpanię na pierwszym miejscu wśród krajów europejskich, wyprzedzając nawet Salwador, gdzie Bitcoin (BTC) jest prawnym środkiem płatniczym od 2021.

Anonimowy USDT w Hiszpanii

Warto zaznaczyć, że bankomaty ShitcoinsClub oprócz Bitcoina (BTC) oferują wymianę z kryptowalutami Ethereum (ETH), Tether (USDT) i Litecoin (LTC).

Warto również dodać, że podobna sytuacja utrzymuje się w Polsce - limit wypłat to 1000 EUR.

About the Author

Andrzej Kotnicki

Pasjonat Bitcoin, użytkownik bitomatów. Interesuje się bezpieczeństwem w sieci. Wierzy, że płatności Bitcoin i to droga do wolności, o ile będziemy uważać na oszustów w pierwszych fazach jej rozwoju.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa