❮   wszystkie bitomaty
Strona główna

nowe bitomaty na stacjach paliw circle k

Jeśli jesteś w Warszawie i szukasz bitomatów, które umożliwiają zakup i wymianę kryptowalut, to warto zapoznać się z listą urządzeń dostępnych na stacjach paliw Circle K. Te innowacyjne maszyny są wygodnym sposobem na realizację transakcji związanych z Bitcoinem i innymi popularnymi kryptowalutami. Możesz odwiedzić Bitomat na ulicy Połczyńskiej 30, na al. Jerozolimskich 228, na ulicy Puławskiej 274, na alei Jana Rodowicza "Anody" 6, na Grochowskiej 19, na ulicy Modlińskiej 144 oraz na ulicy Radzymińskiej 96. Wybierając jedną z tych lokalizacji, będziesz miał możliwość korzystania z usług bitomatu i realizacji operacji związanych z kryptowalutami w wygodny i bezpieczny sposób.

Miniaturka bitomatu w EuroplexMiniaturka bitomatu na PuławskiejMiniaturka wejścia i drzwi od bitomatuMiniaturka automatu do zakupu bitcoin z otwartymi drzwiamiMiniaturka bitomatu na Puławskiej
Te zdjęcia bitomatu w Markach pokazują przykładowe urządzenie 🚀


Galerie Handlowe, małe sklepy czy specjalne lokale, to nie wszystkie miejsca gdzie znajdziesz bankomaty kryptowalut. Ostatnio coraz częściej można spotkać je na wybranych stacjach paliw Circle K.

Co musisz wiedzieć zanim zainwestujesz w kryptowaluty? 

Plątanina fraz, skomplikowane określenia lub słupki budzące przerażenie. To w dużym uogólnieniu budzi lęk wielu początkujących inwestorów, którzy zadają sobie pytanie jak zacząć inwestować swoje oszczędności. Postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informacje dotyczące inwestycji w kryptowaluty i umieścić je w tym artykule.  

W Polsce co 6 osoba miała styczność z kryptowalutami

Rynek kryptowalut w Polsce z roku na rok rośnie w siłę. Według badań co 6 Polak miał styczność z kryptowalutami. Dokładne informacje podają, że już 16% naszego społeczeństwa korzystało z bitcoina lub innych kryptowalut. 

Image

Jak działa rynek kryptowalut?

Żeby pojąć pewne mechanizmy świata kryptowalut musimy uświadomić sobie, że jest to rynek zdecentralizowany. Oznacza to, że jakakolwiek instytucja lub osoba prywatna nie posiada nad nim kontroli. To świetna wiadomość dla każdego inwestora, ponieważ można być spokojnym, że nikt i nic nie wpłynie na jego działanie. To właśnie dla tego kryptowaluty są świetną bronią na szalejącą inflację. Więcej w artykule Bitomaty Warszawa a inflacja.

Jak kupić i sprzedać kryptowalutę? 

Dokonywanie transakcji krypto jest prostsze niż Ci się wydaje. Istnieje kilka sposobów na inwestowanie w kryptowaluty, jednak najłatwiejszym sposobem będzie skorzystanie z bitomatu. Bankomat kryptowalut jest urządzeniem bardzo intuicyjnym oraz jego działanie przypomina tradycyjny bankomat. Jak chcesz zacząć inwestować w kryptowaluty wystarczy, że dostosujesz się do tych kilku kroków. 

Jak korzystać z bitomatu? - Krótki poradnik

Jeżeli chciałbyś kupić kryptowalutę w bitomacie w Warszawie wystarczy tylko:

 1. Do bitomatu włóż odliczoną gotówkę 
 2. Następnie skanuj kod QR lub podaj swój adres
 3. Kolejnym krokiem będzie wybranie opłaty transakcji oraz potwierdzenie jej
 4. Gratulacje! Właśnie kupiłeś kryptowalutę

W odwrotnej sytuacji kiedy sprzedajemy kryptowalutę schemat jest mniej więcej taki sam:

 1. Najpierw wydrukuj QR z adresem możesz też zeskanować adres z ekranu. 
 2. Później prześlij kryptowalutę na adres 
 3. Będziesz musiał chwilę poczekać, transakcja musi zostać potwierdzona w bloku
 4. Gotowe! Odbierz swoją gotówkę 

Najważniejsze pojęcia związane ze światem kryptowalut - lista

Jeżeli jeszcze czujesz się zagubiony i nie rozumiesz niektórych pojęć związanych z kryptowalutami przychodzimy z pomocą. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę najważniejszych fraz:

 1. Portfel kryptowalut - To narzędzie, które pozwala na interakcje z siecią blockchain.

 1. KYC  (Know Your Customer) - To w tłumaczeniu “Poznaj Swojego Klienta”. Wiele  firmy stosują  wobec swoich klientów standardy KYC, wymagając od nich podania danych osobowych. Mówiąc prościej jest to po prostu weryfikacja.

.

 1. Adres prywatny - Jest to ciąg liter i liczb, który jest znany tylko właścicielowi. Umożliwia dostęp do konta na blockchainie można to porównać do hasła do konta bankowego.

 1. Adres publiczny (klucz publiczny) - Ciąg liter i liczb, które umożliwiają dostęp do konta na blockchainie. Jest on  potrzebny do przesłania kryptowalut z giełdy na nasz portfel. Powinno się go chronić przed zgubieniem oraz nie udostępniać osobom trzecim.

 1. Blok - Jest to zestawienie informacji o transakcjach w sieci Bitcoin. Każdy blok możemy traktować jak stronę w księdze (blockchain). W przypadku kryptowalut, strony nie mogą zostać „wyrwane” z tej księgi, ponieważ bloki są wprowadzane w łańcuch blokowy na zawsze.

 1. Identyfikator transakcji (Hash) -To  Identyfikator służący do identyfikacji konkretnej transakcji blockchain. Hash przypomina losowy zestaw liter i liczb. Hash może być używany do wyszukiwania transakcji w blockchain, a także do sprawdzania szczegółów transakcji dla wielu walut.

 1. Paper wallet - Jest kawałkiem papieru, który przechowuje bitcoiny poza Internetem. Wydruk z unikalnym kodem QR szyfruje klucze dostępu do kryptowaluty, jak i również klucze publiczne oraz prywatne. Aby uzyskać dostęp do swoich pieniędzy, wystarczy zeskanować kod QR wydrukowany na papierze.

 1. Wallet - Jest narzędziem umożliwiającym interakcję z siecią blockchain. Portfele służą przechowywaniu bitcoinów, a jego przykładem jest aplikacja umożliwiająca inwestycje. Należy pamiętać, że najlepiej korzystać tylko z potwierdzonych, bezpiecznych e-portfeli.

Cała prawda o prowizji w bitomacie w Warszawie

Kością niezgody między operatorami i inwestorami często staje się prowizja, która funkcjonuje w bitomatach. W powszechnej świadomości panuje stereotyp, że prowizja w bitomatach jest wysoka. Oczywiście jest to uzależnione od operatora, jednak według licznych badań oraz rankingów bitomaty operatora Shitcoins.club mają obecnie najniższą prowizję na świecie. 

Badania udowodniły, że prowizja w bitomacie w Warszawie może wynosić nawet 0-2%

Według ostatnich badań przeprowadzonych dla popularnego serwisu CoinATMradar prowizja w bitomatach Shitcoin.club w okresie promocyjnym wynosi tylko 0-2% względem giełd. Jeżeli jesteście zainteresowani aktualnymi kursami krypto, możecie sprawdzić je na stronie operatora.

Image

Gdzie znajdę bitomaty w Warszawie? - lista urządzeń

Na wybranych stacjach paliw Circle K możemy natrafić się na bitomaty. Postanowiliśmy zebrać listę wszystkich dostępnych urządzeń w Warszawie i umieścić je na liście:

 1. Bitomat Warszawa na stacji paliw Circle K ulica Połczyńska 30 
 2. Bitomat w Warszawie Circle K stacja paliw al. Jerozolimskie 228
 3. Bitomat Warszawa Circle K Stacja Paliw ulica Puławska 274
 4. Bitomat w Warszawie Circle K Stacja Paliw aleja Jana Rodowicza „Anody” 6
 5. Bitomat w Warszawie na stacji paliw Circle K Stacja Paliw Grochowska 19
 6. Bitomat Warszawa Circle K Stacja Paliw ul. Modlińska 144
 7. Bitomat w Warszawie Circle K stacja paliw ulica Radzymińska 96

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa