❮   wszystkie bitomaty
Strona główna

bitomaty pojawiły się na nbx2023 w warszawie!

W tym roku bitomaty zawitały na event w Warszawie! W Warszawie, w wynajętej przestrzeni kompleksu kinowego obok Dworca Głównego. odbyła się druga edycja konferencji Next Block 2023. Będzie to jedna z wielu konferencji w tym roku, w których wzięli udział najwięksi operatorzy bitomatów w Warszawie, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie świadczenia usług bitomatów Bitcoin w Europie i poza nią. Użytkownicy urządzeń

Te miniaturki zdjęć pokazują przykładową lokalizację tzw. bitomatu, których w Warszawie jest mnóstwo.

Operatorzy bankomatów Bitcoin w Warszawie

Shitcoins.club ma już prawie 200 maszyn działających w Europie i nieustannie dąży do zapewnienia szerszej i wygodniejszej obsługi swoim klientom. Produkując najpierw własne bankomaty, a następnie integrując je ze swoją siecią, słyną z wyjątkowo niskich opłat i przyjaznej obsługi klienta. W rzeczywistości firma chce wejść na wody giełd kryptowalut, tworząc własną giełdę z siedzibą w Polsce. Droga tej ekipy Polaków zapowiada się ekscytująco. Spójrzmy na ich stoisko. Bitomat w tle jest charakterystycznym warszawskim bitomatem.

bitomaty warszawa na nbx 2023

Ciekawe prelekcje i warsztaty dla operatorów bitomatów Bitcoin w Warszawie

Rozłożone na 2 dni tutaj były jedne z najciekawszych wykładów z konferencji. Zawarte są informacje zawierające tytuł, prelegentów prelekcji oraz rodzaj poruszanej tematyki, a także rodzaj prelekcji.

Środa ● 24 maja

11:00 RANO 

AML dla kryptowalut: wyzwania i zmiany

Michał Szałas, White Collar and Tax Crime Expert

prawniczy, warsztat

11:30 

Jakie rodzaje oszustw istnieją w przestrzeni kryptowalut? 

Igor Haleta, QMALL

Web3 Discovery, warsztaty

12:00 

Pożyczki DeFi i lewarowane inwestycje w kryptowaluty

Peter Sumer, Bitmarkety

DeFi, Keynote

12:00

Jak połączyć NFT z rzeczywistymi aktywami biznesowymi

Maciej Sagal, Hubburger

Piotr Liroy-Marzec, Hubburger

NFT, warsztat12:30 PO POŁUDNIU

Inteligentne kontrakty w Ink!: działający przewodnik programisty po branży kryptograficznej

Piotr Moczurad, Aleph Zero

Skalowanie i infrastruktura, warsztaty

12:50

Poza granicami: łańcuch bloków, płynność i globalne rynki finansowe — innowacja w przyszłości finansów

Paweł Łaskarzewski, Nomad Fulcrum Hedge Fund

Skalowanie i infrastruktura, Keynote

13:00

Sekrety marketingu Web3

Arne Selig, Berlin DAO

Web3 Discovery, warsztaty

14:15

Skalowanie łańcucha bloków dla handlu B2B: usuwanie ryzyka związanego z inteligentnymi umowami

Alexander Hobbs, Zenotta

Skalowanie i infrastruktura, Keynote

14:30

Ryzyko na rynku kryptowalut, czy Influencer to Twój wróg? (Risk in the crypto markets, are influencers your enemy?)

Patryk Kempiński, WeMakeIt Digital Agency, Wymienbitcoina.pl

Mike Satoshi, Krypto Naród

Robert Banaszek, KryptoEkipa

Kamil Predecki, Encyklopedia Kryptowalut

Maciej Tomczyk, Kryptoekipa

Web3 Discovery, warsztat, tylko w języku polskim

15:00

CEX Co dalej? 

Marcin Lewandowski Moderator

Dorian Vincileoni, KuCoin

Kyryło Chomiakow, Binance

Peter Sumer, Bitmarkety

Web3 Discovery, Okrągły Stół

16:20

Beyond Crypto: dlaczego NFT wstrząsają cyfrowym światem! 

Robby Schwertner z InnomagicModerator

Maverick Milkowski, Gwiezdni bohaterowie

Eric Heinemann, Analiza łańcuchowa

Philipp Stegmann, BlockConnect

Sergiusz Draganus, Ludo

NFT, Okrągły Stół

Czwartek ● 25 maja

10:50

Autonomiczne agenty AI do zarządzania talentami i markami 

Mariusz Połeć, Metatalents

Jędrzej Jezierski Moderator

Web3 Discovery, Okrągły Stół

12:00

Podstawa płynności Binance

Diego Clerc, Binance


DeFi, Keynote

12:00

Wprowadzenie do Futures Trading

Dominik Marszałek, Bitget

Kamil Jakub, Bitget

Paulina Humerczyk, Bitget

Fundraising&Investing, Warsztaty, tylko w języku polskim


Osoby zainteresowane operatorami bitomatów Bitcoin w Warszawie

Oprócz ciekawych prelekcji, spójrzmy na ciekawych prelegentów, których można było spotkać na Next Block Expo 2023. Ich imię i nazwisko, stanowisko w firmie, krótką biografię i wzmiankę o każdej prelekcji  w której biorą udział, można znaleźć poniżej.

Sergiu Draganus
Ceo w Game

Sergiu Draganus to seryjny przedsiębiorca i jeden z architektów Ludo.com, GeoRanker.com, CryptoCoin.PRO & BoostIT.com. Sergiu jest pasjonatem narzędzi do automatyzacji marketingu internetowego i technologii Blockchain, a także ma doświadczenie w wystąpieniach publicznych na temat kryptowalut, innowacji Blockchain i eksploracji dużych zbiorów danych.

16:20

Beyond Crypto: dlaczego NFT wstrząsają cyfrowym światem!Barry'ego Ben-Azera

PR i marketingu w MarketAcross

Barry jest doświadczonym profesjonalnym marketingowcem od 11 lat. Ekspert w dziedzinie marketingu internetowego, public relations, reklamy wideo i displayowej, rozwoju klienta i biznesu, rzecznictwa i mediów, Blockchain, NFT i kryptowalut. W wolnym czasie słucha muzyki ludowej i śledzi swoją ulubioną drużynę piłkarską Fiorentina.

11:15

Marketing w środowisku Web3 i BlockchainMichał Lewicz

YouTuber, influencer i przedsiębiorca

Michał Lewicz – YouTuber, influencer and entrepreneur, creator of e.g Pieniądze robią pieniądze brand, CMO w Space Cartels – graj i zarabiaj gra strategiczna.

Jego podróż rozpoczęła się pod koniec 2016 roku, kiedy kupił swój pierwszy Bitcoin. Od tamtej pory nie przestaje doskonalić swoich umiejętności i wiedzy na temat alternatywnych sposobów zarabiania pieniędzy. Kryptowaluta zawsze była jego ulubioną. Na kanale YT Michała Lewicza znajdziesz ponad 1000 przydatnych filmów o kryptowalutach. Zamierza dzielić się swoją wiedzą, wskazówkami, ale też porażkami, których doświadczył z każdym, kto zechce z niej skorzystać.

15:30

Podstawy bezpieczeństwa w świecie kryptowalut

Zoe Wei

Starszy dyrektor biznesowy w BNB

Zoe Wei jest teraz starszym dyrektorem biznesowym sieci BNB i kieruje rozwojem ekosystemu w Europie. BNB Chain to wiodący publiczny blockchain, który ma najbardziej aktywnych użytkowników na świecie. Przez ostatnie 4 lata pracował na kilku kluczowych stanowiskach w Binance, największej giełdzie kryptowalut na świecie. Zarządza biznesem Binance Fan Token, gdzie osiągnął 3-krotny wzrost kapitalizacji rynkowej tokenów fanów. Zbudował biznes fiducjarny i Binance Connect od podstaw i rozwinał go do biznesu wartego miliardy dolarów w mniej niż 2 lata. Teraz Binance jest największą na świecie bramą fiducjarną i kryptograficzną pod względem liczby użytkowników i wolumenu transakcji. W międzyczasie, zbudował operację Binance NFT i prowadził kluczowe transakcje w Binance Labs. Podczas pracy w Binance Charity pilotował projekt Binance Lunch for Children i zaprojektował Pink Care Token, który sponsorował kobiece produkty higieniczne dla 1 miliona młodych kobiet w Afryce. Używał urządzeń typu Bitomaty Warszawa.

11:45

Greenfield: Przyszłość zdecentralizowanej pamięci masowej

Diego Clerc

Menadżer Biznesu Instytucjonalnego w Binance VIP

Diego jest związany z kryptowalutami od 2016 roku, swoją karierę w branży rozpoczął w 2018 roku, dołączając do Blockchain.com, jednej z najstarszych firm kryptowalutowych na świecie, gdzie spędził trzy lata budując ich zespół VIP. Ma doświadczenie w FX, gdzie spędził prawie 3 lata przed dołączeniem do branży kryptograficznej. Da nam wgląd w cykle rynkowe, a także jasny przegląd tego, co gracze instytucjonalni robią dzisiaj w kryptografii.

12:00

Fundament płynności Binance

Nikita Sachdew

Luna PR, założycielka i CEO

Nikita Sachdev jest indyjsko-amerykańską seryjną przedsiębiorcą i inwestorem, która w 2017 roku odkryła swoją pasję do przestrzeni kryptograficznej i blockchain. Praca dla krypto-giganta Huobi rozpaliła jej zainteresowanie i doprowadziła do uruchomienia Luna PR w jej showroomie, który obecnie przekształcił się w wielokrotnie nagradzana agencja public relations i marketingowa z siedzibą w Dubaju, z biurami w Miami, Singapurze i Londynie z zespołem ponad 100 profesjonalistów.
kierownik PR Spółka macierzysta Luna Media Corporation jest także domem dla web3 venture capital, fundacji zajmującej się edukacją dziewcząt znajdujących się w niekorzystnej sytuacji w Indiach oraz Cointelegraph MENA.


11:15

Marketing w środowisku Web3 i Blockchain

Dominik Podlaski

Analityk techniczny w Bitget

Dominik jest analitykiem technicznym w Bitget, liderze giełd kryptowalut w instrumentach pochodnych i handlu społecznościowym. Zafascynowany kryptowalutami sam został traderem i zaczął o tym pisać kilka lat temu, dostarczając przydatnych informacji o rynku i jego aktualnych trendach.

15:40

Przyszłość jest teraz: przyjęcie innowacji kryptograficznych w celu osiągnięcia sukcesu

Filip Wielanier

Prezes w Cookie3

Były pracownik Deloitte z ponad 6-letnim doświadczeniem w IT, bankowości i marketingu. Związany z kryptowalutami od ponad 4 lat, lider społeczności od 2018 roku, członek wielu DAO. Silne umiejętności menedżerskie, rozwoju biznesu i rozwiązywania problemów. Stypendysta wielu programów przywódczych i mentoringowych. Zaplecze techniczne z przedsiębiorczym podejściem i koncentracją na UX.

11:15

Marketing w środowisku Web3 i Blockchain

13:40

Wykorzystanie danych on-chain i off-chain w kampaniach marketingowych Web3

Sławomir Śmiarowski

Dyrektor Generalny w TokenEX

Dyrektor Generalny ds TokenEX. Ma na celu znalezienie prostych rozwiązań złożonych problemów biznesowych. Entuzjasta nowych technologii, matematyki i blockchain, ale przede wszystkim ich zastosowania w codziennym biznesie. Wcześniej zaangażowany w projekty w sektorach rynków finansowych i gier, m.in. jeden z pierwszych systemów wymiany walut online.

13:00

PRAWO I PORZĄDEK — odcinek NBX — Wszystko, co chciałeś zapytać prawnika ds. Web3

Marcin Lewandowski

Angel Investor z Binance

Marcin (马丁), prawnik, przedsiębiorca, agent nieruchomości, związany z kryptowalutami od 2017 roku, karierę w branży rozpoczął w 2020 roku dołączając Binance jako Anioł Binance. Współpracował z wieloma polskimi firmami kryptograficznymi jako Business Developer, doradca i edukator kryptograficzny. Marcin posiada ponad 9-letnie doświadczenie jako wykładowca na studiach podyplomowych w WSB Merito University. Użytkownik urządzeń typu Bitomaty Warszawa.

15:00

CEX Co dalej?

Maciej Grzegorczyk

Doradca prawny i podatkowy, twórca kryptoprawo.pl

radca prawny i doradca podatkowy, kryptoprawo.pl założyciel, partner zarządzający KHG Kancelarii.

13:00

PRAWO I PORZĄDEK — odcinek NBX — Wszystko, co chciałeś zapytać prawnika ds. Web3

Baiba Brock

Radca prawny

Członek Rady Prezesów Międzynarodowego Instytutu Unifikacji Prawa Prywatnego (UNIDROIT-Rzym, Włochy) Ekspert prawny w zakresie międzynarodowego prawa prywatnego, aktywów cyfrowych, prawa finansowego i ładu korporacyjnego.

13:00

PRAWO I PORZĄDEK - Odcinek NBX - Wszystko Chciałeś zapytać prawnika Web3

Glib Udowyczenko

Założyciel i CEO Whitepay

Glib Udovychenko ma bogate doświadczenie w branży kryptowalut i płatności i jest gotów podzielić się swoją wiedzą w zakresie łączenia płatności kryptowalutowych dla różnych obszarów biznesowych. Ponad 10 konferencji jako prelegent i wszechstronna obecność w mediach kryptograficznych.

Whitepay to firma SaaS, która dostarcza rozwiązania kryptowalutowe dla firm i organizacji charytatywnych. Jak być może wiesz, płatności kryptograficzne mają wiele zalet, z których wielu nie zdaje sobie sprawy. Glib Udovychenko zdołał stworzyć unikalny produkt, który zmieniłby branżę płatniczą.

12:15

Jak Twoja firma może akceptować kryptowaluty?

Alin George Luca

Prezes Enfineo

Wizjonerski dyrektor generalny ds enfineo, wiodący ekspert w dziedzinie walut cyfrowych i seryjny przedsiębiorca od 2014 roku. Ma doświadczenie w biznesie międzynarodowym i biegle włada językiem niderlandzkim, francuskim i angielskim. Napędzani pasją do promowania innowacji i silnym pragnieniem odniesienia sukcesu w dynamicznym i pełnym wyzwań świecie kryptowalut i nowych rozwiązań płatniczych.

14:45

Enfineo: wypełnianie luki między kryptowalutami a fiducjarnymi

Marek Porwol

Przedsiębiorca, założyciel i prezes Grupy Hajsoholicy

Marek Porwoł, polski przedsiębiorca, założyciel i prezes firmy grupa hajsoholików – społeczność pasjonatów kryptowalut i alternatywnych sposobów inwestowania, takich jak whisky, złoto i lego. Na rynku kryptowalut działa od 2013 roku, kiedy zbierał bitcoiny z kranów. Jej celem jest pomoc ludziom w mądrym zarządzaniu swoim majątkiem. głosi zasadę dobrego gospodarowania kapitałem i domowym budżetem. Oprócz zajęć przedsiębiorczych jest blogerem, influencerem, YouTuberem i inwestorem.

15:30

Podstawy bezpieczeństwa w świecie kryptowalut


Sylwia Puzuk

CEO w Cryptostudent.io

Sylwia Puzuk, CEO Cryptostudent.io, trener biznesu, mentor, trader, inwestor, edukator. Od 17 lat związany z branżą finansową, a od 7 lat z kryptowalutami i technologią Blockchain. Rozwija jedną z największych w Polsce platform informacyjno-edukacyjnych na temat kryptowalut i technologii Blockchain - kryptostudent.io.

13:45

Czy zainwestowałbyś w SCAM? Sprawdź się!

Kamila Predeckiego

Encyklopedia kryptowalut

Kamil Predecki od ponad 5 lat prowadzi kanał YouTube o nazwie „Encyklopedia kryptowalut”. Autor dwóch książek o kryptowalutach i edukator rynku blockchain.

11:40

Jak szukać klejnotów?

15:30

Internet łańcuchów bloków. Czy to modne hasło, czy przyszłość?

11:40

Jak znaleźć „klejnoty”?

Robert Banaszek

COO w KryptoEkipa

Entuzjasta kryptowalut i fizycznego złota. W kryptowalutach od 2017 roku. Fan piłki nożnej. Chiliz Alliance i ambasador Chiliz w Polsce.

14:30

Ryzyko na rynku kryptowalut, czy Influencer jest twoim wrogiem

Kamila Jarżombeka

Inwestor, doradca, influencer

Inwestor z bogatym doświadczeniem na rynku kryptowalut. Założyciel drugiego co do wielkości krypto kanału youtube w Polsce. Pomoc firmom web3 na wczesnych etapach rozwoju.

10:20

Tezy inwestycyjne: Dlaczego warto obstawiać zdarzenia nieoczywiste!

15:20

Czy zima kryptowalut się skończyła?

Czy istnieją inne konwencje kryptograficzne, w których można znaleźć operatorów bankomatów Bitcoin w Warszawie?

"Niewątpliwie warto zwrócić uwagę na btcprague.com – to oficjalna strona internetowa BTC Convention Prague, prestiżowego wydarzenia w świecie kryptowalut. Konferencja ta odbyła się w Pradze, stolicy Czech, w dniach 13-15 czerwca 2023 roku. Z ponad 4000 uczestnikami, liczba ta jest niemal dwukrotnie większa niż na poprzednim wydarzeniu Next Block Expo, co wyraźnie świadczy o rosnącym zainteresowaniu kryptowalutami w całej Europie.

Jak mogę dowiedzieć się więcej o bitomatach wWarszawie?

Zdaniem autora, jednym z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się więcej o tym, czym są bitomaty Bitcoin, jest nasz przewodnik jak korzystać z bankomatów Bitcoin. Alternatywnie możesz również wyszukać plik FAQ Shitcoins.club, aby uzyskać więcej odpowiedzi na temat ich usług. Jednak zdecydowanie najlepszą opcją jest dołączenie do rozmów na ich temat na grupie telegramowej gdzie prawdziwi użytkownicy codziennie wchodzą w interakcję z pytaniami i sugestiami.

Czy korzystanie z bankomatów Bitcoin w Warszawie jest bezpieczne?

Oczywiście, koniecznie poczytaj więcej o sposobie na bezpieczne korzystanie z bankomatów Bitcoin tutaj. Ponadto, najłatwiejszym sposobem na znalezienie bankomatu Bitcoin jest sprawdzenie mapy lokalizacji bitomatów Bitcoin gdzie możesz znaleźć najbliższą Ci maszynę w Warszawie, odpowiadającą Twoim osobistym potrzebom i wymaganiom.

Udanego inwestowania!

About the Author

Andrzej Kotnicki

Pasjonat Bitcoin, użytkownik bitomatów z Warszawy. Wierzy, że blockchain znajdzie zastosowanie również w medycynie.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka bitomatu w galerii Grochów

bitomat w europlex

automat do bitcoin w europlexie na puławskiej 17, 02-515 w warszawie

Automat umożliwiajacy kupić bitcoin na ul. Niepodległości w stolicy Polski

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Miniaturka automato do btc na piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa