❮   wszystkie bitomaty
Strona główna

Gdzie można kupować za Bitcoin w mieście Warszawa?

Zastosowanie Bitcoinów już dawno wyszło poza sferę online – coraz więcej firm decyduje się na przyjmowanie płatności kryptowalutami. Jeśli wiesz już gdzie KUPIĆ BITCOIN, sprawdź teraz, gdzie możesz płacić za pomocą BTC w Warszawie.

Miniaturka bitomatu w EuroplexMiniaturka bitomatu na PuławskiejMiniaturka wejścia i drzwi od bitomatuAutomat umożliwiajacy kupić bitcoin na ul. Niepodległości w stolicy PolskiMiniaturka bitomatu obok Sephora
Bitomaty to jedno z miejsc, gdzie możesz kupić i sprzedać BTC. Ale gdzie możesz kupić coś za pomocą BTC?

Bezpieczne płatności z użyciem Bitcoina

Choć Bitcoiny często są traktowane wyłącznie jako środek do inwestycji – który dzięki wysokiej zmienności kursu pozwala sporo zarobić – od samego początku jego docelowym zastosowaniem były bezpieczne i anonimowe płatności. Coraz więcej sklepów, firm i nie tylko, akceptuje transakcje z wykorzystaniem Bitcoina i innych kryptowalut.

Dlaczego warto używać Bitcoina w roli środka płatniczego? To przede wszystkim bardzo wysoki poziom ochrony, przekraczający nawet karty kredytowe i debetowe. Wszystkie transakcje są zapisywane w zdecentralizowanym łańcuchu bloków, dzięki czemu ryzyko wycieku danych praktycznie nie istnieje. Ta rewolucyjna waluta szybko zdobyła zainteresowanie w świecie technologii, a lista firm przyjmujących Bitcoina nieustannie się powiększa.

Warszawa – gdzie można płacić Bitcoinami?

Bitcoin może być wykorzystany do płacenia za szereg towarów i usług. Na razie jednak jeszcze dość długa droga dzieli kryptowaluty od uniwersalnej akceptacji w roli środka płatniczego. Warto zatem dowiedzieć się, gdzie można płacić Bitcoinem w Warszawie.

Bobby Burger na ul. Emilii Plater – pierwszy lokal gastronomiczny przyjmujący Bitcoiny

W lokalu znajdującym się naprzeciwko wejścia do Złotych Tarasów, już od 2015 roku możemy zapłacić za burgery Bitcoinem. Co więcej, tuż obok znajdziemy również bitomat, który pozwoli nam w szybki i wygodny sposób zakupić lub sprzedać kryptowaluty.

Bobby Burger przyjmuje BTC.

Bitcoin w szpitalu

Ten rodzaj płatności przyjmuje także szpital Medicover w Wilanowie. Transakcje Bitcoinem są jednak dostępne tylko dla zagranicznych pacjentów.

Bitcoin w szpitalu? To możliwe.

Płać Bitcoinem za urządzenia od Xiaomi

Taką możliwość oferuje sklep Xiaomi Outlet położony przy al. Solidarności 60. Lokal znajduje się w pasażu handlowym na stacji metra Ratusz Arsenał.

Przy al. Solidarności możesz dokonywać transakcji za pomocą BTC.

EL Passion – usługi IT

Bitcoin umożliwia nie tylko zakup różnych produktów, lecz także płatność za usługi. Kryptowaluty przyjmuje między innymi firma EL Passion, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania. Jej siedziba znajduje się przy ul. Grzybowskiej 62.

Gdzie kupić Bitcoiny w Warszawie?

Aby móc wydawać Bitcoiny, musimy najpierw zasilić portfel kryptograficzny. Dzięki rosnącej sieci bitomatów w stolicy jest to niezwykle proste, a większość mieszkańców Warszawy może dotrzeć do tego typu urządzenia w kilkanaście minut. Oto niektóre miejsca, w których znajdziesz bitomaty:

  • Galeria Grochów,
  • al. Niepodległości 208 (podziemia Warszawskiej Giełdy Elektronicznej),
  • M1 w Markach,
  • Europlex przy ul. Puławskiej 17,
  • stacja paliw Circle K przy ul. Puławskiej 86,
  • lokal Bobby Burger przy ul. Emilii Plater 47, w którym możemy także zapłacić kryptowalutami.

Jeśli interesują Cię inne lokalizacje automatów do bitcoin, wraz z godzinami otwarcia i mapką, odwiedź nasz artykuł o tytule Bitomaty w Centrum Warszawy.

Korzystając z bitomatów operatorów takich jak Shitcoins.club, można dodatkowo liczyć na atrakcyjne promocje. Jedną z możliwości jest sprzedaż kryptowalut z prowizją 0% – następnie możemy kupić je za gotówkę. Dowiedz się więcej o prowizjach i promocjach na kryptowaluty.

About the Author

Andrzej Kotnicki

Pasjonat Bitcoin, użytkownik bitomatów. Entuzjasta krypto. Wierzy, że blockchain dziś jest jak Internet w latach '80.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa