❮   blog
Strona główna

Bitomaty w warszawie poruszone na evencie w stolicy

event "BCP24 - Co dalej z rynkiem kryptowalut?" jest obowiązkowy dla każdego zainteresowanego obecnym stanem i przyszłymi perspektywami rynku kryptowalut, a szczególnie rosnącą rolą Bitcoina w Warszawie.

Ze wzrostem adopcji kryptowalut, spodziewa się się, że będą one używane do jeszcze większej liczby zakupów w przyszłości. Wydarzenie będzie także doskonałą okazją do poznania bieżącego stanu rynku kryptowalut, w tym rosnącej popularności bitomatów w Warszawie, które umożliwiają łatwe i wygodne kupowanie i sprzedawanie Bitcoina.

Miniaturka bitomatu w EuroplexMiniaturka bitomatu na PuławskiejMiniaturka wejścia i drzwi od bitomatuAutomat umożliwiajacy kupić bitcoin na ul. Niepodległości w stolicy PolskiMiniaturka bitomatu obok Sephora
Przykłady bitomatów w Warszawie

Nowy rok dla polskiego świata kryptowalut przynosi mocną dawkę edukacji. 21 stycznia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się ciekawe wydarzenie, które przyciągnie uwagę każdego entuzjasty blockchain.

Kto organizuje event związany z bitomatami?

Event "BCP24 - co dalej z rynkiem kryptowalut?" jest organizowany przez Blockchain Poland, firmę, która staje się polskim hubem finansującym i wspierającym projekty krypto, oraz KryptoEkipę, zespół budujący największą społeczność kryptoentuzjastów w Polsce, wspierający projekty pod kątem marketingu, a także stawiający za cel edukację nowych osób wchodzących na rynek krypto.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie to, gdzie obecnie znajduje się rynek cyfrowych aktywów i w którym kierunku podąża. Duża dawka wiedzy zostanie przedstawiona przez specjalistów branżowych z różnych dziedzin, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie na tym rynku, nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne, które będą mieli okazję się z wami podzielić.

Gdzie będzie event? Tam gdzie i bitomaty - w Warszawie

Cały event odbędzie się w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki, w Kinotece, miejscu, które wielu entuzjastom kryptowalut może być już znane z innego popularnego eventu CryptoVerse, organizowanego m.in. przez Comparic. Wydarzenie jest bezpłatne i drzwi dla gości otworzą się już o godzinie 10:00.W tym dniu również odbędzie się pierwsze spalanie tokenów BCP i szersze omówienie działania mechanizmu dalszego spalania.

Czy wiesz, że bitomat najbliższy do wydarzenia, bo zaraz przy pałacu kultury i nauki w Warszawie, to ten na Marszałkowskiej? Jego dokładny adres to: Marszałkowska Przejście podziemne pod ul. Marszałkowską na wysokości, Złota Lok. nr 9, 00-110 Warszawa.

Ten bitomat znajduje się 4 minuty drogi od eventu. Jest zaraz przy pałacu Kultury i Nauki.

Organizatorzy zachęcają także do pozostania na miejscu wydarzenia po jego zakończeniu, aby skorzystać z przygotowanej przestrzeni networkingowej, gdzie każdy będzie mógł porozmawiać o rynku nie tylko z innymi uczestnikami wydarzenia, ale także z prelegentami. Jednym z tematów, który zostanie poruszony podczas eventu, będzie rosnąca popularność bitomatów w Warszawie.

Bitomaty te umożliwiają łatwe i wygodne kupowanie i sprzedawanie Bitcoina, co czyni je doskonałą opcją do zakupu towarów i usług w sklepach, które akceptują płatności w kryptowalutach. W skrócie, event "BCP24 - co dalej z rynkiem kryptowalut?" to obowiązkowe wydarzenie dla każdego zainteresowanego obecnym stanem i przyszłymi perspektywami rynku kryptowalut.

Bitomaty w Warszawie na evencie - podsumowanie

Podsumowując, event "BCP24 - Co dalej z rynkiem kryptowalut?" jest obowiązkowy dla każdego zainteresowanego obecnym stanem i przyszłymi perspektywami rynku kryptowalut, a szczególnie rosnącą rolą Bitcoina w Warszawie. Ze wzrostem adopcji kryptowalut, spodziewa się się, że będą one używane do jeszcze większej liczby zakupów w przyszłości.

Wydarzenie będzie także doskonałą okazją do poznania bieżącego stanu rynku kryptowalut, w tym rosnącej popularności bitomatów w Warszawie, które umożliwiają łatwe i wygodne kupowanie i sprzedawanie Bitcoina, co jest doskonałą opcją do zakupu towarów i usług w sklepach, które akceptują płatności w kryptowalutach.

Sprawdź lokalizacje bitomatów w Warszawie w artykule: Bitomaty w Polsce.

About the Author

Andrzej Kotnicki

Pasjonat Bitcoin, użytkownik bitomatów. Entuzjasta krypto. Wierzy, że blockchain dziś jest jak Internet w latach '80.

Odbieraj info o nowych bitomatach i promocjach

Awesome sauce!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Inne artykuły

Miniaturka, bitomat w Marki m1

bitomat w markach m1

bankomat kryptowalut w M1, Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Miniaturka, bitomat w Warszawie w Podziemiu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej

bitomat w alejach w warszawie

automat do bitcoin w alejach niepodległości 208, 00-608, warszawa

Bitomat na 1 piętrze galerii Grochów

automat do bitcoin w galerii grochów w warszawie

automat do bitcoin w galerii grochów, kobielska 23, 04-359, warszawa